Detail recenze: Penzion Diana

Česko, Liberecký kraj, Bedřichov

4/5

Martin:
Celkový dojem pokazila silná střevní viróza, kterou se nakazilo několik hostů penzionu včetně mě. Původ je v šetření hygieny.Paní provozní byla milá usměvavá, ale jen tehdy, kdy si na níc nestěžujete. Po druhé večeři jsem prozvracel celou noc. Ráno na snídani jsem se zmínil panu kuchaři..ten se ne mě vrhl, že mě dá do zubů..přitom na mě vycenil zuby své, značně vyhnilé. Zastvila ho až paní provozní, že Ládík nemá svůj den a že jestli se nám to tady nelíbí, máme okamžitě vypadnout.. Kdybych to neměl k domovu cca 600 km, asi bych jel. To že byl pobyt už dávno celý zaplacený nemluvě. O tom, že takových případů agresívní střevní chřipky je na penzionu více ani zmíňka. Tuto informaci jsem se dozvěděl až na základě mého telefonátu na Krajskou hygienickou stanici Libereckého kraje.

Ubytování

Žádný luxus, ale dostačující.


Strava a stravování

ať jsem fér..snídaně normální formou švédského stolu. Minimum nebo žádná zelenina, jinak se celkem dalo. Večeře jedno jídlo, bez salátu, oblohy..polívka vodnatá, ale možnost dát si již od 16:30.


Vybavení, služby a personál

no comment


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Největší výhoda Diany je v její poloze cca 3 minuty klidné chůze od nástupu do běžkařských stop.


Okolí hotelu

Jizerské hory..nádhera!


Celkový dojem

Může se stát, že se jídlo nepovede. Může se stát, že třeba po předchozích hostech zůstane bacil neuklizen. Může se to stát a dá se to pochopit. Slušnost je se minimálně omluvit, vyjít vstříc a snažit se vzniklý problém rychle vyřešit. Ale arogantní agresivní chování personálu, kde se problémy zatajují nebo metou pod koberec je pro mě neomluvitelné a proto musím hodnotit letošní zimní dovolenou jako katastrofu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 7.30–20 h