Úžasná dovolená

Recenze hotelu Pestana Ocean Bay **** - Portugalsko - Madeira - Funchal

Dovolená na Madeiře předčila všechna naše očekávání. Služby CK byly velmi dobré. Poloha hotelu byla skvělá, přímo u moře, brzy ráno jsme se chodili koupat. Ale celý den se povalovat na pláži nebylo nic pro nás. Dovolenou jsme procestovali, poznávali východní a západní pobřeží, chodili na túry a poznávali historii. Hotelová kuchyně byla fantastická, díky ní jsme ochutnávali místní speciality, zejména ryby. Bonusem pro nás byly i slavnosti /festy/, na kterých jsme se seznamovali s místním folklórem a tradicemi. Určitě jsme na Madeiře nebyli naposledy!

Ubytování (5 / 5)

Bydleli jsme v 1. patře, z pokoje byl nádherný výhled na moře i krásnou zahradu.

Strava a stravování (5 / 5)

Rozmanitý jídelníček, vynikající ryby a vše ostatní.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení pokoje bylo standardní, ale v koupelně byla pouze vana, což by pro starší lidi mohl být problém.

Pláž a moře (5 / 5)

Vynikající poloha hotelu přímo u pláže. Navíc pláž nebyla vůbec přeplněna, využívali ji zejména klienti hotelu. Pláž byla kamenitá, s lávovými kameny. Doporučuji obuv do vody.

Okolí hotelu (5 / 5)

Bonusem byl autobus, který dle rozpisu přímo od hotelu vozil klienty do Funchalu, 6 km vzdáleného, zdarma. Kousek od hotelu byly i restaurace a obchody.

Celkový dojem (5 / 5)

Super!

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.