Tomas Miksa

Recenze hotelu Phi Phi Erawan Palms **** - Thajsko

Nádherný resort v klidné části ostrova. Přesně to co jsme od dovolené očekávali bylo splněno.

Ubytování (5 / 5)

Čisté pokoje i koupelna, každodenní úklid včetně každodenního překvapení v podobě čerstvého ovoce. V Dubnu počítejte s velice vysokými teplotami kolem 34C ve stínu a extrémní vzdušnou vlhkostí. Déšť jsme v tomto období nezaznamenali i když několikrát bylo v dálce vidět blesky a bouřky, které se však na ostrov nikdy nedostaly.

Strava a stravování (5 / 5)

Možností stravování na ostrově je spousta, sice počítejte s mírně vyššími cenami než na pevnině, ale kvalita byla vynikající.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Služby byly perfektní, lidi milí a přátelští.

Pláž a moře (5 / 5)

Krásná a čistá písečná pláž s možností zapůjčení kajaku za 600BHT na 7 hodin a přesouvání se na další nedaleké a krásné pláže v okolí. Především doporučuji Nui Beach, kde se dá dojít i pěšky během cca. 30ti minut.

Okolí hotelu (5 / 5)

Krásné, udržované a s úžasnou tropickou flórou.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem dokonalý, zatím naše nejlepší dovolená, nebýt den před odletem úrazu mé přítelkyně na místním molu, kdy se jí podařilo spadnout z výšky 2m na obnažené mořské kameny, vykloubit si zápěstí a utrpět zranění hlavy a drobné krvácení do mozku. Po převozu do nemocnice Bangkok hospital v Phuketu jsme však byli nadšení z místní lékařské péče, která se ani v nejmenším nedá srovnat s tou, na kterou jsme zvyklí u nás.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.