Prohlídka hotelu Albatros White Beach

Recenze hotelu Pickalbatros Hotels Albatros White Beach **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

5* moderní hotel, který patří do řetězce hotelů Pickalbatros. Je to 2 roky starý hotel, který je skoro v centru Hurghady. Je to opravdu luxusní na pláži, který uspokojí i náročné klienty.

Ubytování (5 / 5)

Hotel nabízí standardní dvoulůžkové pokoje s přistýlkou nebo větší pokoje junior suite, kde je možnost 2 přistýlek. Suity mají obývací pokoj a jsou velké přes 70m2. Na všech pokojích je v ceně minibar, kde je voda a nealko zdarma a každý den tyto nápoje doplňují. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Hotel disponuje i bezbariérovými pokoji. Pokoje jsou opravdu moc krásné a moderně vybavené.

Strava a stravování (5 / 5)

Na hotelu jsme neměli možnost ochutnat jídlo, ale na pohled vypadalo, jako z prvotřídní restaurace. Na hotelu je několik restaurací. Každá se orientuje na jinou kuchyni, např. orientální, asijská, italská. Dále hotel nabízí a la carte restauraci, kde je nutná rezervace a 8 barů v různých částech hotelu a shisha bar. Po celý den je v barech podáván snack a v baru na pláži i zmrzlina.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Jedná se o skoro nový hotel, takže vybavení je opravdu nové a moderní. Na hotelu je wifi po celém hotelu a zdarma. Na hotelu najdete obchody se suvenýry, lékárnu, několik zkrášlovacích salónů apod. Hotel má 2 bazény pro dospělé (1 vyhřívaný) a 4 bazény pro děti se skluzavkami.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je moc pěkná, jemný písek. Má pozvolný vstup do moře a menší molo. Moře je opravdu čisté. Na pláži je i sprcha. Za poplatek můžete využít vodní sporty. Pláž má i bezbariérový přístup. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma.

Okolí hotelu (4 / 5)

Kolem hotelu jsou další hotely. Hotel je blízko centra města, kam můžete dojet minibusem zdarma. Hotel je blízko letiště.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel se mi velmi líbil. Je znát, že je to nově postavený hotel. Hotel nabízí spousty aktivit, každý si najde to svoje.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.