Nejlepší dovolená

Recenze hotelu Pickalbatros Jungle Aqua Park **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Tato dovolená zatím byla nejlepší ze všech a rozhodně bych se sem chtěla vrátit zas. Areál je příliš velký a ani za týden ( dva dny z toho na výletech ) jsme nestihli vše co jsme chtěli.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování bylo v hezkých vilkách s balkónem nebo terasou. Dobře vybavené pokoje ( televize, lednice, klimatizace, fén ) a taky hezká koupelna. Vstup rovnou k bazénu.

Strava a stravování (5 / 5)

All inclusive super! Bylo tam celkem 18 restaurací a barů formou švédských stolů a v každé restauraci najdete něco jiného :-).

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Všichni velmi ochotní, ale když jsme se s dcerkou vrátily do pokoje a pán nám zrovna uklízel byl trochu vtíravý, ale jinak super.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž byla příliš daleko a autobus jezdil jen jednou za hodinu. Voda docela fajn ale za celou dobu jsme se koupali jenom jednou. Ale když chtěli jít potom děti ( 11, 13 ) do vody samy, plavčík je nechtěl pustit. Ale stejně jsme většinu času trávili v aquaparku. Plážový bar zadarmo.

Okolí hotelu (4 / 5)

Kolem hotelu jsme moc nechodili. Když jsme jeli na výlety nebo k moři jeli jsme autobusem který stavil skoro před hotelem. Jinaku ulice špinavé a celkově nic moc.

Celkový dojem (5 / 5)

Byla to prostě nejlepší dovolená co jsem kdy zažila. Určitě se sem ještě vrátíme :-)

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.