Prohlídka hotelu Jungle Aqua Park

Recenze hotelu Pickalbatros Jungle Aqua Park **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Velmi rozsáhlý komplex hotelu s největším vodním aquaparkem v Hurghadě. Hotel sice není u pláže, ale vynahrazuje to spousty aktivitami na hotelu a také svými službami.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování je v bungalovech. Přistýlky na pokoji můžou být formou palandy. Pokoje jsou opravdu moc pěkné, jednoduše, ale moderně vybavené. Mají balkon nebo terasu.

Strava a stravování (4 / 5)

V rámci prohlídky jsme neměli možnost vyzkoušet místní stravování. Na hotelu je několik tématických restaurací, takže každý den můžete vyzkoušet něco jinou kuchyni. Dále 10 barů a jeden na pláži. Některé bary nabízejí služby 24 hodin denně.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel je opravdu rozlehlý. Má 16 bazénů a ve většině z nich jsou animační programy. V aquaparku je 35 tobogánů a skluzavek. Aquapark je otevřený od 10 - 12 hodin a odpoledne od 13 - 17 hodin. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu jsou zdarma. V komplexu hotelu jsou zvířecí postavy, které doplňují celý resort a opravdu si připadáte, jako v džungli. Na recepci hotelu je Wifi. Hotel nabízí minibus do centra za poplatek. Na hotelu je směnárna, bankomat a obchody se suvenýry.

Pláž a moře (4 / 5)

Hotel má pláž u hotelu Dana beach, kde klienti mají lehátka a slunečníky zdarma. Osušky si však musí vzít vlastní. Pokud se rozhodnete být na pláži celý den, tak můžete čerpat služby baru, který je na pláži, kde je možnost oběda, snacku a pití. Na pláž jezdí každých 30 minut hotelový minibus zdarma. Minibus jezdí od 8 do 17:30 hodin. Pláž od hotelu je vzdálená asi 1 km.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí hotelu je udržované. Hotel patří do 2.linie od moře.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel je skvělý, určený hlavně pro děti různého věku. Komplex je opravdu rozlehlý a i když je tam hodně atrakcí, tak nic není přeplácané. Pokud netrváte na hotelu u pláže, tak mohu doporučit. Na hotelu se určitě nudit nebudete.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.