Prohlídka hotelu Pickalbatros Jungle Aqua Park ****

Recenze hotelu Pickalbatros Jungle Aqua Park **** - Egypt - Hurghada - Hurghada - jih

Jeden z nejrozsáhlejších hotelových komplexů druhé linie, jehož součástí je největší vodní Aquapark v Hurghadě. Hotel se nachází pouhých 25 minut od centra Hurghady- Sakally.

Ubytování (4 / 5)

Hotel nabízí neuvěřitelných 866 pokojů, konkrétně bungalowů s balkonem nebo terasou. Ty jsou buďto standardní nebo rodinné s výhledem na moře nebo do zahrady. Pokoje jsou vybaveny jednoduše, avšak jsou velmi pěkné a moderní. Jsou zde také 4 bezbariérové pokoje.

Strava a stravování (5 / 5)

V rámci prohlídky jsem neměla možnost ochutnat místní kuchyni, ale řetězec hotelů Pickalbatros je 100% zárukou kvality služeb a jídla. Klienti mají možnost čerpat služby v all inclusive od 10 hodin do půlnoci. Je zde 6 restaurací a tři à la carte restaurace (středomořská, orientální, asijská). V areálu je také mnoho barů, a z toho jeden také na pláži. Na pláži nalezneme také snack bar, pro klienty, kteří se nechtějí vracet zpět do restaurace na jídlo během dne.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel má opravdu velkou rozlohu. Klienti zde mohou využívat až 21 bazénů, z níž je 18 určených pro dospělé a zbylé pro děti. Dva bazény jsou v zimě také vyhřívané. Součástí je také největší Aquapark v Hurghadě, kde je 35 tobogánů a skluzavek. 21 je pro dospělé a 14 pro děti, které jsou poté limitované dle výšky dětí. V zimě jsou pak všechny bazény v Aquaparku vyhřívané. Všude po areálu je mnoho lehátek se slunečníky, takže je jich zde dostatek pro všechny klienty. Součástí hotelu je také fitness pro klienty zdarma a za příplatek spa centrum (vířivka, sauna). Pro děti je zde také dětský klub (4-12 let), otevřený 6 dní v týdnu a bohaté animační programy, pro všechny věkové kategorie. V restauraci jsou také dětské koutky. Nalezneme zde také 2 tenisové kurty.

Pláž a moře (2 / 5)

Jelikož se jedná, jak jsem již psala, o hotel druhé linie (700 metrů daleko), tak klienti využívají hotelové pláže sousedního hotelu Dana Beach Resort *****, kde je mmj. jedna z nejkrásnějších pláží. Hotel nabízí každých 30 minut zdarma hotelový bus, který klienty k pláži zaveze. Na pláži se nachází také potápěčské centrum.

Okolí hotelu (5 / 5)

Okolí hotelu je vzhledem k jeho rozsáhlosti velmi udržované. V celém areálu jsou zvířecí postavičky, takže na klienty působí trochu jako jungle.

Celkový dojem (5 / 5)

Tento hotel je rozhodně nejlepší volbou pro rodiny s dětmi. Jelikož hotel nemá svou pláž, tak je opravdu ukázkovým příkladem, že vložil maximum do ostatních služeb, tedy pro klienta není tato nevýhoda ani prioritní.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.