Zklamání

Recenze hotelu Pytloun Travel Hotel *** - Česko - Liberecký kraj - Liberec

Měli jsme objednaný "hezký" čtyřlůžkový pokoj, bohužel přišlo velké zklamání, pokoj umístěn v nejvyšším patře - tady už přístup po velmi přikrých schodem s velmi nízkou světlou výškou, vyšší osoby se můžou bouchnot do hlavy. Ale hlavně pokoj velmi malý, postele umístěné pod šikminou, ale hlavně velmi úzké. Jelikož jsme byly na školení, nebyla to rodinná dovolená, tak to bylo velmi nevyhovující, opravdu velké zklamání, podle fotek hotel nabízí daleko lepší standart. Personál byl velmi ochotný a pokoj nám vyměnili za 2 dvoulůžkové. I zde to nebyla velká sláva, v jednom pokoji postel umístěna velmi nevhodně pod šikmou střechou, velmi špatný přístup pouze z jedné strany a to jen cca 30 cm. Z toho důvodu stěny velmi špinavé. V pokoji dále křesílka ve značně šeslém stavu. To samé špína v rozích a pod postelí. Koupelna jinak čistá, standardní. Druhý pokoj ok, ale ta cena už nebyla příznivá. Pro příště už Hotely Pytloun nezvolím, i když už jsem je znala z předchozích pobytů. Za příznivější cenu nabízejí jiné hotely v Liberci lepší standart.

Ubytování (1 / 5)

Velmi špatné, bohužel jsme měli smůlu na pokoj, za podobné peníze jsem zvyklá na lepší služby. Velmi špatný poměr cena/výkon.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál velmi ochotný, chyby si jsou vědomi, ale nemají páky jak to změnit - prezentace na webu neodpovídá skutečnosti. Klamavé informace.

Celkový dojem (2 / 5)

Hotel poměrně daleko od centra. Parkování v pořádku, zahrada pěkná.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.