Detail recenze: Hotel Relaxia Lanzasur Club Lanzarote

  Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca

4/5

Michaela:
Krásný resort, výborné jídlo, animační program a velmi přívětivý personál.

Ubytování

Krásné bungalovy v zahradě s terasou a lehátky na slunění. V bungalovu je obývací část s kuchyňským koutem - varná konvice a lednička , rozkládací gauč , ložnice a prostorná koupelna . Z obývací části vedou dveře do druhé části bungalovu. My jsme byli dvě rodiny s dětmi, tak jsme obě rodiny odemkly spojovací dveře a spojily tak obě části. Bungalovy jsou čisté a pravidelně je uklízí a mění ručníky .


Strava a stravování

Výborná, všeho bylo hodně, zeleniny, ovoce, ryby, grilované maso


Vybavení, služby a personál

vše čisté , personál velmi ochotný, v den odletu nám onemocnělo jedno z dětí, na recepci jsme se bez problému domluvili, že nás nechali v bungalovu až do doby, než jsme odjížděli na letiště, personál byl velmi ochotný a ohleduplný , zajímal se, zda nepotřebujeme lékaře . Krásný aquapark s topogány je součástí resortu.


Pláž a moře

pláž je veřejná , z resortu se projde brankou , přes silnici a uličkou dolů cca 150 metrů k veřejné pláži, ta je písečná , čistá , ale pokud hodně fouká vítr, může být poletující písek trochu protivný, na pláži je možné zaplatit si lehátka , doporučuji půjčit přes resort auto a vyjet za letovisko na divoké pláže , případně si vzít lodní taxi.


Okolí hotelu

za resortem je vyhaslá sopka, cesta tam necelou hodinu, nahoře může hodně foukat. Doporučuji půjčit auto a asi 15 km je národní park - Timanfaya , na vlastní oči uvidíte co umí udělat sopečná činnopst, adrenalinový zážitek je i cesta autobusem přes park. Plno zajímavostí po ostrově - krásná kaktusová zahrada, El Golfo, divoké pláže


Celkový dojem

určitě se vrátíme


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno