Super dovolená

Recenze hotelu Residence Abruzzo Resort **** - Itálie - Abruzzo - Tortoreto Lido

Pojedeme znovu

Ubytování (5 / 5)

Ubytování pěkné, nové, čisté, o něco prostornější, než v minulých letech. Rozkládací gauč docela pohodlný. Do ložnice se krásně vejde i přistýlka.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava vlastní, vozíme si čím dál tím méně. Dá se dojít do obchoďáků a do blízké pekárny. V pekárně dávají někdy pořadové lístky jak na úřadu práce. Asi aby se babky neporvaly. Opravdu tam byla fronta, ale stojí to zato. Mají i pizzu a kýtu v pizze. Rádi ochutnáváme místní produkty. Italské melouny jsou užasné, zmrzlina báječná, přímo na pláži a hned vedle, stačí si vybrat. Kuchyňka má i troubu, prostornou ledničku.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál velmi ochotný, 3x za týden nám uklízeli. Vybavení odpovídá popisům cestovních kanceláří. Je tam i žehlička, můžete si přežehlit i šatky. WIFI funguje v pohodě. Terasa prostorná tak akorát. Děti chodili i do bazénu. A dole u vchodu mají automat na kafe, dokonce 2. Pro závislé je to ideální řešení, když dojdou zásoby. Je opravdu dobré. Naše delegátka Petra je super, jinou nechceme. Dobře se o nás stará, pomáhá s ubytováním, organizuje výlet. Dobře poradí. Je super. Moc chválím.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž udržovaná, opravdu kousíček od residence. Je tam převlékarna a záchod, vše čisté, prostorné, ale lehce omšelé. Na pláži možnost občerstvení.

Okolí hotelu (5 / 5)

V okolí hotelu hotely, jak jinak. Všude palmy, květiny. Vše potřebné je téměř poruce.

Celkový dojem (5 / 5)

No, akorát mě mrzí, že se tam nemůžeme odstěhovat. Ale kdo ví. Jsme poměrně velká skupina - 26 lidí. Hlavně matky s dětmi, rodiny. Pro nás ideální dovolená. Každý si může najít to svoje, děti se zabaví, mládež taky dokonce i rodiče. Nemusíme se celý týden válet na pláži, můžeme si pokaždé vybrat výlety. Nejlepší jsou samozřejmě s ochutnávkami. Už teď chtějí všichni jet zase na farmu - na sýry, maso a mléko i víno. Celkový dojem - krása, super........

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.