Detail recenze: Hotel Residence Abruzzo Resort

  Itálie, Abruzzo, Tortoreto Lido

5/5

Jana:
Pojedeme znovu

Ubytování

Ubytování pěkné, nové, čisté, o něco prostornější, než v minulých letech. Rozkládací gauč docela pohodlný. Do ložnice se krásně vejde i přistýlka.


Strava a stravování

Strava vlastní, vozíme si čím dál tím méně. Dá se dojít do obchoďáků a do blízké pekárny. V pekárně dávají někdy pořadové lístky jak na úřadu práce. Asi aby se babky neporvaly. Opravdu tam byla fronta, ale stojí to zato. Mají i pizzu a kýtu v pizze. Rádi ochutnáváme místní produkty. Italské melouny jsou užasné, zmrzlina báječná, přímo na pláži a hned vedle, stačí si vybrat. Kuchyňka má i troubu, prostornou ledničku.


Vybavení, služby a personál

Personál velmi ochotný, 3x za týden nám uklízeli. Vybavení odpovídá popisům cestovních kanceláří. Je tam i žehlička, můžete si přežehlit i šatky. WIFI funguje v pohodě. Terasa prostorná tak akorát. Děti chodili i do bazénu. A dole u vchodu mají automat na kafe, dokonce 2. Pro závislé je to ideální řešení, když dojdou zásoby. Je opravdu dobré. Naše delegátka Petra je super, jinou nechceme. Dobře se o nás stará, pomáhá s ubytováním, organizuje výlet. Dobře poradí. Je super. Moc chválím.


Pláž a moře

Pláž udržovaná, opravdu kousíček od residence. Je tam převlékarna a záchod, vše čisté, prostorné, ale lehce omšelé. Na pláži možnost občerstvení.


Okolí hotelu

V okolí hotelu hotely, jak jinak. Všude palmy, květiny. Vše potřebné je téměř poruce.


Celkový dojem

No, akorát mě mrzí, že se tam nemůžeme odstěhovat. Ale kdo ví. Jsme poměrně velká skupina - 26 lidí. Hlavně matky s dětmi, rodiny. Pro nás ideální dovolená. Každý si může najít to svoje, děti se zabaví, mládež taky dokonce i rodiče. Nemusíme se celý týden válet na pláži, můžeme si pokaždé vybrat výlety. Nejlepší jsou samozřejmě s ochutnávkami. Už teď chtějí všichni jet zase na farmu - na sýry, maso a mléko i víno. Celkový dojem - krása, super........


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 12–20 h