Riu Le Morne

Recenze hotelu RIU Club Hotel & Resort **** - Mauricius

Skvělá, dovolená , hotel bez dětí, přítomny všechny národnosti.

Ubytování (5 / 5)

Standartní 4 hvězdy, nebyl žádný problém,akorát jeden den po deštích problémy s odpady v celém hotelu, personál vyřešil během půldne.

Strava a stravování (5 / 5)

Nemůžeme nic vytknout všeho dostatek, velký výběr i v baru u pláže. Personál příjemný a ochotný.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Každý večer program, možnost programů i v sousedním hotelu creola, kde je i varieté a programy do pozdních hodin. Ostatní vše v pořádku bez problémů. Bazn bez problémů, výměna ručníků v pohodě, bar na pláži super.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž písečná vstup do oceánu už horší, kameny a je pozvolný cca 250 m pořád stačíte. vedle hotelu veřejná pláž, hlubší oceám, dá se hned po 10 m plavat. Neustálý vítr, na pláži se nedá moc ležet, ale od bazénu k oceánu kousek, doporučuji boty do vody, je to lepší. Ježci nebyly ale dno korály porostlé travinami. Doporučuji pláž vedel cca 50m v pravo. Větší vlny dané měnícím se počasím.

Okolí hotelu (3 / 5)

Možnost výstupu na barbanet 1,5 km k hoře a pak dalších 3,5 km. Zkusili jsme to,ale značně namáhavé i dost nebezpečné, sklon místy 60-70st. lezete po čtyrech. Doporučuji min.2l vody, dobré bory, rukavice/ rozpálená skála/, funkční oblečení. Výhled stojí za to. V okolí dále žádné nákupy, nutno taxíkem či si půjčit auto ale jezdí se v levo. Vodní aktivity možné poblíž.

Celkový dojem (4 / 5)

Super dovolená, kdyby 2 dny nepršelo tak bezva. S přístupem do oceánu jsme si poradily.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.