Detail recenze: RIU Touareg Hotel

  Kapverdy, Boa Vista, Praia Lacacao

5/5

Janka:
Úžasná země, skvělý oceán, nádherný hotel, luxusní jídlo a vynikající personál - vše na jedničku :)

Ubytování

Pokoje prostorné, úklid každý den, zvířátka z ručníků vždy potěšily :)


Strava a stravování

Obrovský výběr, nabízí tam vše, na co si vzpomenete a ve výborné kvalitě - mnoho sýrů, mořských plodů, masa, ryb, ovoce, dezertů, na snídani fresh džusy, opravdu tam nebylo nic, co by chybělo, naopak člověk nevěděl, co zkusit dřív.


Vybavení, služby a personál

Hotel je udržovaný, pár vad by se našlo (uvolněná sprcha, ne vždy funkční lehátka), ale to jsou malé věci. Personál neskutečně milý a usměvavý, ale nijak se nevtírá, vše funguje na jedničku, všude čisto, nechybí nádobí atd. Ze služeb jsme využili jen masáž a byla moc fajn :)


Pláž a moře

Úžasná dlouhá a široká pláž, není problém najít si místečko, kde budete sami. Velmi jemný písek, který se dostane opravdu všude :D Vlny byly, ale jakmile pochopíte, jak si s nimi poradit, bez problému si i zaplavete, ale je fakt, že pro malé děti a méně mobilní lidi to není, ale pro ty je tam několik bazénů.


Okolí hotelu

Hotel je na samotě, je tam jen pláž a poušť, ale je možnost se procházet po nekonečné pláži anebo se projít cca 2 km na útesy, kde žije spousta krabů, a na další opuštěnou pláž s božským klidem a panenskou přírodou, kde kladou vajíčka želvy. Popřípadě cestovka nabízí výlety, ostrov je malý, takže se nejedná o žádné úmorné cestování, všude je to kousek.


Celkový dojem

Byla jsem na Kapverdách poprvé a jednoznačně ne naposledy, naprosto mě uchvátily jak přírodou tak oceánem a taky lidmi - velice milí, ale neotravují (naprosto nesrovnatelné například s Egyptem). Prostě úžasná relaxační dovolená :)


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu RIU Touareg Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h