Dovolená v Riva Hotel 2018

Recenze hotelu Riva Hotel *** - Bulharsko

Byli jsme zde spokojeni i když jsme si museli spoustu věcí zjistit nebo dohledat sami. Zase jsme z toho měli o to větší radost.

Ubytování (4 / 5)

Pokoj se základním ale dostačujícím vybavením. Překvapilo nás pouze řešení koupelny, kde sprcha nebyla nijak oddělena a byla vlastně na WC. V přízemních pokojích velmi pěkná a prostorná terasa.

Strava a stravování (4 / 5)

Výběr velký a různorodý, dostatek různých druhů jídel. Vybrat si mohl opravdu každý. Problém byl spíše v lidech, kteří si byli schopni brát plné tácy s ovocem a ty pak nechali nedojezené ležet na stolech. Poznámku bych měl k výdeji nápojů a to i nealko (postmix) nebo vody, které obsluhoval jeden číšník a fronty tak byly přes celou restauraci. Na výdej alkoholických nápojů u vedlejšího pultu pak neměl vůbec čas i když existovaly výjimky, kteří to elegantně zvládali.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení hotelu, restaurace, směnárna, animační programy pro děti, kvalita bazénů naprosto v pořádku. Přinejmenším zvláštní byl u člena ochranky přístup k hostům. Poměrně nevybíravě kontroloval, navíc jen některé, kteří odcházeli z restaurace např. s jablkem nebo broskví a to i nakousnutou, a nekompromisně je odebíral včetně případného prohrabání kabelek či plážových tašek. Vadilo mu třeba i běhání dětí po trávě v přilehlém parku bezprostředně kolem dětského hřiště. Velmi přesně dodržoval uzavírací hodinu všech barů i když tam ještě stála fronta hostů čekajících na svůj "šláftruňk". Myslím že tím poněkud kazí snahu a ochotu obsluhy barů. Na druhou stranu díky tomu byl zase v noci v hotelu naprostý klid.

Pláž a moře (4 / 5)

Relativně čisto, možnosti pronájmu lehátek nebo slunečníků i když myslím, že podivně řešený výběr poplatku a správa nájmu.

Okolí hotelu (3 / 5)

Poměrně rušná ulice, obchody na dosah, noční vyžití.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkově jsme s dovolenou velmi spokojení. Působivé i když trochu přelidněné místo, zajímavé fakultativní výlety.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.