Detail recenze: Rodos Princess Beach Hotel

  Řecko, Rhodos, Kiotari

4/5

Jana:
Tento hotel určitě doporučuji, stejně tak i rodinám s dětmi. Krásná pláž, perfektní služby hotelu a vynikající servis plážového baru nám pro výběr některé další dovolené zvedl laťku:). Hotel je poněkud vzdálen od letiště, ale stojí za to ho určitě navštívit. Dlouho jsem hledala hotel na Rhodosu a tento výběr byl hodně povedený. Po týdnu se nám nechtělo domů.

Ubytování

Byli jsme ubytováni ve starším křídle hotelu (nad divadlem). Ubytování mě neurazilo, ale nelíbilo se mi - 4* neodpovídající.Vše staré, zašlé. Bylo slyšet vše z vedlejšího pokoje, protože zde mají přípravu na rodinné pokoje (propojené vnitřní dveře, které pokud se nejedná o rodinný pokoj, jsou zamčené). Lidé, kteří tam již byli opakovaně na tom byli o poznání lépe a již bydleli ve zrekonstruovaných pokojích. A nám nezbylo, než potichu závidět a vědět, na co se příště lépe zaměřit :) Jinak jsou ale hotelové služby výborné. Obden doplňován minibar - vody, cola, pivo, sprite... . Úklid v naprostém pořádku. Mít lepší pokoj, nemám naprosto žádnou výtku.


Strava a stravování

Jídlo skutečně výborné. Pestré, vše čerstvé. A to jak v hotelu, tak na pláži. Stravování v plážovém baru bylo každý den stejné, ale velmi chutné a pestré. Bez výtky, spíše předčilo moje očekávání. Nabídka jídel pro děti je super včetně případných mimořádných svačin.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu a hotelové služby byly úplně v pořádku. Lidé velmi příjemní. Na můj vkus občas přehnaná snaha animátorů nás neustále do něčeho tlačit, ale zvykli jsme si. Občas nestíhal s výdejem nápojů personál u bazénového baru, což byla možná v některých případech i chyba hostů. Nenarazila jsem na nic, co by nám v hotelu chybělo nebo vadilo.


Pláž a moře

Moře nemá pozvolný vstup, takže jste za chvíli v hloubce. Ale nevadilo nám to. Moře čisté. Jinak pláž také čistá, udržovaná. Plážový bar, služby, toalety v pořádku. K moři je to z hotelu krásná procházka (cca 300m). Můžete využít i hotelový minibus, ale je to úplně zbytečné, pokud máte zdravé nohy nebo nejste líní:)


Okolí hotelu

Byli jsme jen na týden s malým dítětem. Chtěli jsme si užít hotel a moře, takže jsme zvládli pouze okružní jízdu místním vláčkem. Trvala asi hodinu a byla to celkem nuda :) V blízkém okolí není co koupit, nabídka v blízkých obchodech je celkem katastrofální. Nejlepší ceny i nabídku měl hotelový obchod. Ale nejeli jsme na nákupy a ani cetky z dovolených nevozíme, takže za nás v pohodě.


Celkový dojem

Celkově jsme byli s dovolenou velmi spokojeni, určitě se někdy vrátíme. Teď už víme, ve kterém křídle chceme nebo respektive nechceme bydlet. Pokud si tohle předem zařídíte, neváhejte a vydejte se tímto směrem.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Rodos Princess Beach Hotel

Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–20 h