Adam a Eve si s jiným hotelem nespletete!

Recenze hotelu Royal Adam & Eve ***** - Turecko - Belek - Belek

Po zkušenostech z Turecka můžu říct, že není hotel jako hotel. Velké rozdíly jsou i mezi pětihvězdičkovými hotely. Adam a Eve si budete určitě pamatovat i po letech, je opravdu originální! Jedinečný svou moderní stavbou, zařízením a službami. Doporučuji ale raději mladším párům bez dětí a týden úplně stačí. Klientelu tvoří většinou bohatí Rusové, takže do restaurace jedině v šatech světových značek s brilianty v uších a na krku! Výhodou je, že luxusní bílá koženková lehátka se během dne ani neobsadí, nemusíte brzy ráno spěchat zabrat lehátko s osuškou, jak to někde bývá běžné!

Ubytování (5 / 5)

Menší dvoulůžkový pokoj, stěny se zrcadly, světla měnící barvy, jednoduchý bílý nábytak, velká LCD televize. Žádné klasické skříně, ale malý oddělený prostor - šatna.

Strava a stravování (5 / 5)

Vynikající, bez chyby!

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

U bazénu si můžete půjčit vodní dýmku. Hraje hlasitá hudba, taneční styl, doprovázejí tanečnice na kostkách. Něco pro chlapy! Obchody se značkovým zbožím. Ceny odpovídající, tedy tak pro milionáře! Vynikající míchané a nešizené míchané nápoje, obsluha až k lehátku! Super jsou bílá koženková lehátka v bazénu.

Pláž a moře (4 / 5)

Čistá, klidná, hned u hotelu. Večerní osvětlení, ohňostroj, disco na molu až do noci! Dost hlasitá hudba i z okolních hotelů.

Okolí hotelu (4 / 5)

Belek je vhodný pro nákupy. Jakmile však nasednete do taxi, přiveze vás ke smluvnímu obchodníkovi a ten vás nenechá odejít z obchodu s prázdnou. Hraje divadýlko, jakou vám udělá extra cenu, ale potom zjistíte, že možná v českém značkové outletu byste zboží pořídili laciněji. Vyplatí se boty! Zlato a hodinky jak kde, kůže a kožešiny také podle značky a kvality. U šatů se mi utrhlo ramínko ještě týž večer a z prstýnku vypadaly swarovski kamínky za pár dní:(

Celkový dojem (5 / 5)

Určitě bych se sem ještě jednou chtěla podívat.

Hotel vhodný pro:

  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.