Skvělý hotel

Recenze hotelu Royal Albatros Moderna **** - Egypt - Sharm El Sheikh - Nabq Bay

Opravdu hotel který by si zasloužil 5 hvězdíček. Jezdíme do Egypta každý rok a tento hotel jsme navštívili celkem 3x. Rádi se vracíme a už si nás tu hýčkají. Pokud máte děti, ubytování nejlépe v centru u hlavních bazenů, pokud chcete klid a nebýt rušeni jsou tam i bazeny v méně rušných zónách. Hotel je opravdu hodně rozsáhlý a velký objekt. Mohu doporučit i starším a tělesně postiženým. Kde jsou schody tak jsou i bezbarierové přístupy, nájezdy, výtah. Personál je k těmto lidem vstřícný a milý.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování pokud to jde dostanete i dříve než máte nárok. Vždy se snaží vyhovět podle vašeho požadavku. Nemusíte dávat úplatek, ale pokud ho dáte uděláte jim určitě radost. Vždy jsou ochotní..

Strava a stravování (5 / 5)

Už jsme toho vyzkoušeli hodně ale co se týče tohoto hotelu je bezkonkurenční. Vždy jsme tu přibrali na váze a nikdy na tomto hotelu neměli střevní potíže A to jsme tady byli i s malými vnoučky.Velký , rozmanitý výběr a po celých 24 hod...Nikdo vás nehlídá co si odnášíte ze snídaně..Můžete si klidně odnest snídani na pokoj nebo k bazénu..

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Nesetkali jsme se tady nikdy s neochotou.. Personál milý a vstřícný.. Pro dětí krásné bazeny se skluzavkami pro různé věkové kategorie. Pro větší tobogány a velké skluzavky. co ocenuji tak na hotelu připojená wifi zdarma..

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž čistá, upravená, plážový bar i restaurace.. Jen mořeje tu vždy problém. uteče daleko. můžete jít i 100 až 200 metrů za mořem po molu.Jinak krásné šnorchlování. Pokud máte malé děti můžou si klidně hrát na břehu v malých lagunkách,

Okolí hotelu (5 / 5)

Vedle rozestavěný hotel ale nijak to nevadí. Klidně můžete i ven z hotelu. Spousta krámků. Soukromých i klasických obchodů kde se nesmlouvá. Obchodníci nabízí, rádi si povídají, vypijí čaj ale netlačí k nákupu. Nás Čechy mají rádi.

Celkový dojem (5 / 5)

Jezdíme sem rádi a i když jsme občas zkusili něco jiného, rádi se vracíme. Z 80% ruská klientela. Čechů málo, nejvíce 3-4 rodiny na termín. Jinak francouzi, angličané, němci..

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.