Detail recenze: Royal Beach Hotel

  Řecko

3/5

Petr a Irena:
Přestože je hotel v krásném prostředí a zajímavý je i celý ostrov, 24hodin denně po dobu celého pobytu foukal nepříjemný vítr a koupání,resp.plavání v moři znemožňovaly vysoké vlny.Poryvy větru nás budily i v noci. Plávání umožňovaly pouze pláže na východním pobřeží, kam však bylo možno dojet pouze autem,kde jsou pláže kryté před větrem.

Ubytování

Hotel nový, ale již drobné problémy-křivé dveře-nedoléhaly do zárubní,což znásobovalo zvuk větru.


Strava a stravování

Spokojenost, občas slábla obsluha.


Vybavení, služby a personál

Spokojenost, občas slábla obsluha.


Pláž a moře

Pláž v dosahu hotelu,písečná,celkem čistá,poloprázdná.bohužel pro vysoké vlny a neustálý vítr nešlo v moři plavat a vychutnat si pobyt.Žádná nabídka vodních sportů.


Okolí hotelu

Zajímavé, vesnice (nebo městečko) je malé a nedaleko od hotelu.Projít stačilo 1x.


Celkový dojem

Přestože je hotel v krásném prostředí a zajímavý je i celý ostrov, 24hodin denně po dobu celého pobytu foukal nepříjemný vítr a koupání,resp.plavání v moři znemožňovaly vysoké vlny.Poryvy větru nás budily i v noci. Plávání umožňovaly pouze pláže na východním pobřeží, kam však bylo možno dojet pouze autem, kde jsou pláže kryté před větrem. Bohužel, ani u bazénu se moc nedalo ležet, protože vítr znepříjemňoval pobyt i zde.Toto zkazilo celkový dojem.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.