Dovolená s dětmi

Recenze hotelu Royal Belvedere **** - Řecko

Dovolená odpovídající ceně, žádný luxus, ale vlastně všechno ok, mořský vzduch a řecké jídlo jsou skvělá kombinace. Pro příště bych volila více odpočinku - tišší bydlení s hezčí pláží.

Ubytování (4 / 5)

hezký pokoj s výhledem na moře

Strava a stravování (5 / 5)

výborné jídlo, velký výběr masa, ryb, veggi i dezertů

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

milý personál, hezké bazény se slanou vodou, kolem lehátka a slunečníky, ručníky u bazénu chybí, musíte si je půjčit za polatek nebo raději rovnou koupit jako suvenýr. Nedostačující výtah v hotelu, venku terén ( není příliš vhodné pro vozíky ani lidi špatně chodící ), hlučná hudba a programy do 1 hodiny po půlnoci, pak ještě rozjaření hosté, nakonec čerpadla ( asi zavlažování )

Pláž a moře (2 / 5)

hotel nemá pláž, co dvě hodiny jezdí busík na nevelkou městskou pláž Star Beach, ( nebo sejít pěšky dolů přes silnici ), dvě lehátka a slunečník za 8 eur, velmi hlučná diskotéka, speedi

Okolí hotelu (4 / 5)

hned vedle supermarket a obchůdky směrem do centra města, typický ruch turistického jihu, před sezonou nebylo přecpáno

Celkový dojem (4 / 5)

děti si užily bazény, jeden den jsme všichni vyrazili transporterem z půjčovny v hotelu na výlet do Heraklionu, Gortýny a Mataly - oblázková pláž, velmi příjemné koupání po horkém dni

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Všechny
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.