Moc pěkná dovolená

Recenze hotelu Royal Decameron Baobab **** - Senegal - La Somone - La Somone

Krásné prostředí, zajímavé výlety, příjemný personál a čistota v hotelu.

Ubytování (3 / 5)

Ubytování nás trochu zklamalo, bydleli jsme v jedné z chatiček až vzadu areálu. Malinká místnost vyplněná postelí, jedna židle, jedno křeslo. Koupelna hodně zašlá, potřebovala by rekonstrukci. Každý den úklid, čisté ručníky.

Strava a stravování (5 / 5)

To bylo perfektní. obrovský výběr, i luxusní lahůdky jako krevety, krabi, bohatý výběr ryb, zeleniny, ovoce, a skvělé zákusky. Není pravda, jak tu někdo psal, že barmani upřednostňují francouzské turisty. Stačí se naučit francouzsky pozdravit a poděkovat a jsou milí. Jde to i v angličtině. Nějaká česká turistka se divila, když si objednala "ein voda", že jí nic nepřinesli!

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Skupina animátorů večer vyzývala k tanci turisty, místy byli až otravní, jak naléhali. Program večer byl ale na špičkové úrovni, baletní čísla, kostýmy, nápaditost. Opravdu to stálo za vidění.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž moc pěkná, každý den se uklízela i několikrát denně. Atlantik byl studený a znečistěný řasami a mangrovy. Navíc velké vlny. Lehátka i slunečníky jsou zdarma, od rána byly obsazené. Lepší bylo koupání ve dvou bazénech, ty byly teplé a dokonale čisté. Bylo možné zdarma půjčit katamarán

Okolí hotelu (3 / 5)

Od hotelu je blízko do rezervace kolem laguny, určitě doporučuji vidět. Je tam stezka mezi mangrovovými porosty s možností vidět vodní ptactvo na laguně. Asi 1km je vzdálená vesnice, kde jsou obchůdky. Někteří prodejci jsou dost agresivní, musíte rázně odmítat. Doporučuji kontaktovat místního prodejce zájezdů Babou, je naprosto spolehlivý a má všechno levnější, než cestovky.

Celkový dojem (4 / 5)

Byla to krásná dovolená, viděli jsme krásnou přírodu, spoustu zajímavých míst. Hotel mírně zklamal, není to na 4 hvězdičky.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.