Dovolená

Recenze hotelu New Horizons Boa Vista **** - Kapverdské ostrovy - Boa Vista - Praia de Chaves

Prozatím nejlepší dovolená, doporučuji, klid, pohoda, prostě skvělý.

Ubytování (5 / 5)

Domek - ložnice, velký pokoj s vařičem a dřezem, prostorná koupelna s vanou záchodem a umývadlem. Zásobníky na tekuté mýdlo u vany a umývadla, denně doplňované. 2 terasy, na jedné sezení (4 židle a stůl). Úklid každý den a poctivý, důkladný.

Strava a stravování (5 / 5)

Bez komentáře. Vše na co si vzpomenete - hodně ryby, mořské plody, hovězí, vepřové, kozí, kuřecí. Přílohy rýže, batáty, brambory na různé způsoby, fazole, čočky, cizrna, různé druhy teplé i studené zeleniny, studené saláty s těstovinami, rybami, kuřecím. I největší frfňa se mohl nacpat pizzou, těstovinami s rajčaty nebo sýrovkou nebo hamburgry s vejce. Nikde, kde jsem byl nebyl takový výběr, snad na Kubě. Jo a mraky sladkého, dobrého, malé kousky a nepřeslazený. A pití pivo - velmi pitelné, víno (bílé, růžové,červené) - vynikající. Míchané nápoje - mojito, piňacolada, daikiri, sunrise, cubalibre. Nealka postmix klasika + míchaná nealka. Juice poměranč, papaja, čaj, káva (skvělá). Rum, vodka, whisky, gin, atd... Vše v rámci all inclusive do 24 hod. a na diskotéce do 02:00. Odnést si mohl člověk cokoli kamkoli i na pokoj, ráno při úklidu odneseno. Jo a ještě bar na pláži od 10 - 18. Pití jako nahoře - pivo, míchané alko a nealko, nebylo víno + jídlo, studený bar a teplý maso (kuře, ryba, hambáč), těstoviny, hranolky, pizza.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Ochotný personál, obsluha bez potíží, na nic nečekal, když jim někdo něco dal byli rádi, ale nevyžadovali to.

Pláž a moře (5 / 5)

Čisto, krásná pláž - bílý písek, modré moře, pravda větší vlny, což mě osobně nevadilo - nebylo to na plavání. Příliv a odliv poměrně silný. Foukal vítr, avšak příjemný, i když silnější.

Okolí hotelu (5 / 5)

Bezprostřední okolí bez chyby, jinak odpovídající, za hranicí pochopitelně horší. Sportovní vyžití - lukostřelba, fotbalové hřiště na malou kopanou umělá tráva, tenisové kurty, ping pong (2x), stolní fotbálek. Vše zapůjčí bezplatně!!!!!!

Celkový dojem (5 / 5)

Byl jsem nadšený vším. Služby delegátů bez připomínek - příjemní, ochotní, na výletech o všem dokázali povykládat, ochotně vyřešili jakékoli problémy a poradili. Dle mého mínění, v termínu kdy jsem tam byl je nereálné koupání malých dětí v moři, pouze plácání u břehu a to ještě pod kontrolou, protože, občas přilétla větší vlna, která se dostala, ač byla plochá, daleko a měla razanci. To je však příroda a nemá vliv na mé celkové ohodnocení. Jen pro rodiny s malými dětmi, aby zvolili případně jiný termín než tento, pokud se nechtějí "válet jen u bazénu, který byl také skvělý a slaný. Destinaci doporučuji vřele. Teplota moře příjezd /odjezd 22/24. Bazén stále 26.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.