Jamajka - krásné moře a příjemní lidé

Recenze hotelu Royal Decameron Montego Beach Hotel **** - Jamajka - Jamajka - Montego Bay

Na dlouhý let a neochotný palubní personál letecké společnosti Travel Service dá rychle zapomenout krásné prostředí, příjemní a vstřícní lidé, výborná a pestrá kuchyně. Ideální dovolená pro odpočinek a relaxaci.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování bez problémů, denní úklid, klimatizace, vybavení na úrovni.

Strava a stravování (5 / 5)

Bohatý výběr jídel s dostatečným množstvím ovoce a zeleniny. Denně několik druhů masa vč. ryb. Chuťově různorodé - každý by si měl vybrat.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Denně možnosti sportovního vyžití, zábavné programy na pláži, v rámci All plážové bary s výbornými alko i nealko míchanými nápoji (Pina colada!). Ochota a vstřícnost příjemného personálu hotelu, pocit bezpečí (zdravotní hlídky, ochranka a pod.). Silvestrovský večer s úžasnou večeří z mořských plodů, slavnostně naaranžovanými prostory, programem s reggae a zajímavou taneční skupinou.

Pláž a moře (5 / 5)

Písečná pláž přímo před hotelem, udržovaná a čistá, s lehátky a slunečníky, v jedné části s pozvolným přístupem do moře, ve druhé s přístupem z mola. Moře průzračně čisté, vzduch cca 30°, voda 27-28°. Možnost zapůjčení kanoe, šlapadla, katamaranu.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel vzdálen cca 10 min. od letiště, které je však v provozu pouze přes den, v noci je klid. Obchůdky se zbožím všeho druhu jsou na přilehlé ulici hned za branami hotelu.

Celkový dojem (5 / 5)

Vlastní pobyt super. Hotel a okolí bez připomínek, krásná příroda, příjemní lidé. Při cestě na výlet překvapení ze špatného stavu silnic.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.