Royal Decameron Punta Centinela ****

Recenze hotelu Royal Decameron Punta Centinela **** - Ekvádor - Ekvádor - Santa Elena

V tomto hotelu jsem byla s kamarádkou v termínu 30.3. - 8.4.2017. Přivítalo nás velmi krásné počasí a typický vlhký vzduch. Tato dovolená byla pro nás nezapomenutelným zážitkem.

Ubytování (4 / 5)

Ubytování je v hlavní budově, kde jsou standardní pokoje bez balkonu a lednice. Dále je možnost ubytování v části Tropical, kde pokoje disponují balkonem. Některé pokoje mají lednici. Na pokoji je k dispozici trezor za poplatek 3 USD/den. Internet na pokoji také za poplatek, u recepce a v lobby je wifi připojení zdarma, dosah má až k venkovnímu bazénu. Byly jsme ubytovány v hlavní budově s výhledem na oceán, mínus dáváme za absenci balkonu.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava all inclusive formou bufetu probíhá v restauraci Costa Brava. Večeře byly každý den různě tématické (ekvádorské, kolumbijské, atd.). Dále hotel nabízí možnost dvou a la carte restaurací - jedna středomořská a jedna ekvádorská. Do těchto dvou rezervací nutná rezervace předem. Strava byla velmi pestrá a chutná, vybere si zde každý.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

K dispozici jsou dva bazény, jeden z toho dokonce i vyhřívaný a vířivka. Během dne se lehké občerstvení podává i v restauraci u bazénu a v baru na pláži se podává místní specialita "Ceviche". Bar na pláži otevřen 24 hod denně. Pro klientelu, která si chce udržet svoji kondici, je k dispozici posilovna. Dále zde naleznete hrací zónu - ping pong, billiár, šachy, stolní fotbal atd. Na pláži lze využít masáže. Personál je na výbornou, vždy ochotný, usměvavý a vstřícný vyhovět jakémukoli přání. Většina personálu ovládá pouze španělský jazyk. Animace se konaly po celý den včetně večerních programů jak pro děti, tak pro dospělé. V areálu hotelu se nachází diskotéka.

Pláž a moře (4 / 5)

Písčitá pláž s jemným pískem. Po celou dobu našeho pobytu byla vyvěšena červená vlajka. Koupání bylo jen pro zdatné plavce. Na pláži si můžete zapůjčit kajak a využít dalších vodních sportů.

Okolí hotelu (4 / 5)

Přímo za branami areálu hotelu se nachází jachtařský klub. Celý tento komplex včetně jachtařského klubu má hlavní bránu, přes kterou se dostanou pouze členové klubu a klienti hotelu. Nejbližší městečko je vzdálené 12 km.

Celkový dojem (5 / 5)

Celkový dojem z tohoto hotelu je skvělý, určitě mohu dovolenou do tohoto hotelu a celkově do země Ekvádor doporučit.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny
  • Páry
  • Obchodní cesty

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.