ROYAL GARDEN SELECT & SUITE

Recenze hotelu Royal Garden Select ***** - Turecko

Velmi příjemný a čistý hotel, ochotný personál. Chutná a pestrá kuchyně.

Ubytování (4 / 5)

Čistý hotel, denně úklid na pokoji, denně čisté osušky a ručníky, i během týdne převlečené povlaky na polštáře. Velké a dobře vybavené pokoje, skvělé matrace. Koupelna v trochu horším technickém stavu (uvolněný kohoutek u umyvadla, nedokonale vonící odtok), ale čistá. V hodinách, kdy se lidé vraceli z pláže, netekla teplá voda.

Strava a stravování (4 / 5)

Ocenili jsme především pestrou paletu zeleniny a dezertů, ohledně hlavních chodů malinko monotónní, ale vždy se dalo vybrat. Denně čerstvé ryby na více způsobů plus další minimálně tři druhy masa.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personál ochotný a milý, jazykově vybaven anj a rj (v hotelu především ruská klientela). Bary v provozu 24 hodin denně, nabídka nápojů relativně omezená, ale zcela dostačující. Večerní program cílen na ruskou klientelu, neúčastnili jsme se ho, ale nevadilo nám to.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž relativně čistá, moře nad očekávání i na konci října velmi teplé a čisté. Lehátka uklizená a v dostatečném množství. Denně čisté osušky na pláž s dobře promyšleným systémem výpůjček.

Okolí hotelu (4 / 5)

Klasická turistická oblast, v dosahu pár metrů mnoho obchodů (s velmi nízkými cenami) se vším možným. Pro milovníky přírody naprosto nevhodné, příroda prakticky žádná:-) Vše avizováno v nabídce hotelu, bez připomínek. Dostupná místní doprava za velmi nízké ceny.

Celkový dojem (4 / 5)

Dovolená splnila naše očekávání, chtěli jsme si odpočinout a nechat se trochu rozmazlovat, což se podařilo. Příjemně nás překvapilo dobře vybavené letadlo tureckých aerolinek, krásně teplé a čisté moře a bohatá zeleninová nabídka v jídelně.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.