Prohlídka hotelu Royal Tulip Beach Resort ****

Recenze hotelu Royal Tulip Beach Resort **** - Egypt - Marsa Alam - Abu Dabbab

Tento hotel je velký komplex několika budov, který je nejlepší volbou pro lidi, kteří jezdí do Egypta za kitem a windsurfingem.

Ubytování (4 / 5)

Hotel nabízí 199 standardních pokojů s balkónem nebo terasou, nabízí také za příplatek pokoje s výhledem na moře. Jsou zde také rodinné pokoje, jedná o dva dveřmi propojené standardní pokoje. Samozřejmostí je každodenní úklid a doplňování balené vody.

Strava a stravování (4 / 5)

V rámci all inclusive, klienti mohou čerpat služby od 10 hodin do 23:00hod. Je zde jedná hlavní restaurace, spojená s venkovní terasou a také jedná à la carte italská restaurace. Nabídka je zde velmi bohatá, od těstovin, které Vám kuchaři připraví na míru, tak po ryby, masa a nepřeberné množství příloh. Velmi obsáhla je zde také nabídka ovoce a zeleniny. Hotel připravuje na večeře pro klienty také tematicky zaměřenou kuchyni (egyptská, středomořská,…) Pro klienty, kteří se nechtějí z pláže vracet na jídlo do restaurace, tak u pláže slouží snack bary (hranolky, Burgery, pizza, ovoce).

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel má svůj animační tým, který má pro klienty přichystanou bohatou nabídku aktivit. Velkou výhodu vidím, že jsou zde dvě české animátorky. Součástí hotelu je také zdarma fitness a spa centrum, které je již za příplatek. Klient může využít také potápěčské centrum nebo školu kitesurfingu Wifi je v hotelu za poplatek.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž u hotelu je velmi udržována a čistá. Lehátka a slunečníky jsou zde také s oporou proti větru. Vstup do moře je zde možný pouze přes molo, které je dlouhé 750 metrů, ovšem sejít do moře se dá také v půlce mola, odkud vedou schůdky do moře.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí v hotelu je poměrně stejně krásně udržované, jako u většiny hotelů v Egyptě. Mnoho zeleně, které je každodenně zalévané a upravované. Mimo hranice hotelu je již klasicky poušť s hromadou odpadků.

Celkový dojem (4 / 5)

Pokud se na hotel podívám z hlediska cena/kvalita, tak je nejlepší volbou. Zároveň bych hotel spíše nedoporučovala pro rodiny s dětmi, a to hlavně z důvodu nevyhovující pláže pro děti.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.