Alb, Sranda Intern 2019aug

Recenze hotelu Saranda International Hotel **** - Albánie

Smišene pocity. Hotel unitř dobrý - odpovídá 4H. Umíštění dnes neodpovída reklamním foto. Hotel je nově obestaven dalšími hotely, už je 3tí v řadě od moře (150m). Snídaně typu bufet, ale nižší kvality: vaječina, opékané paky a j -vše od počátku studené.. Ale dá se najíst. Hotelová plaž OK, Slunečníky a lehatka v ceně. Večeře s sesterském hotelu u pláže, obsluhovaná, výběr z menu lístku. My brali většinou grilované ryby (celkem malé porce). Problémy s objenaním - jejich slabá angl.

Ubytování (3 / 5)

Vybírali jsme hotel u pláže, ale je to hotel v 3tí řadě. Fota hotelu zastaralé, dnes neodpovídají skutečnosti! Hotel dostavován = zvyšovám o 3 patra, dnes ještě nefunkční..

Strava a stravování (2 / 5)

Snidaně bufet, vše studené.. Večeře obsluhovaná. bohatost menu neodpovída 4H restauraci

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Personal umí troch angl. Pokoje uklízeny každý den. čisté Klimatizce funguje..

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž patří k hotelu. čistá, ale přehuštěná. Slunečníky a lehátka v ceně hotelu.. Moře čísté, obláyky, prudší sesutp dna.. Někdy V okoli vyhrazeného koupání jezdí vodní skůtry, dělají hluk a smrdí.. přední řady obsazeny divnými domorodci se zlatými řetězy na krku. Přípomínali albánské postavy z serialu Rapl..

Okolí hotelu (3 / 5)

Okolí hotelu (u hlavní cesty) dost zahuštěné. Hotel v 3tí řadě ve svahu 150m od pláže.

Celkový dojem (3 / 5)

Zajímavá Zkušenost s Albánií, u moře bohatství, v ulicích a venkově chudoba a špína. Večer celkem bezpečno. Moře čisté. Hotel drahší, čistý, večeře nestojí za placených 3500kc na jednoho navíc. Na pár let Albánii více nemusíme, ale za tu zkušenost to stálo...

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.