Detail recenze: Sea Breeze Hotel

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Janula:
Dovolená byla podle mých představ, drobné nedostatky byly.

Ubytování

Odpovídá 3 hvězdičkám, bez připomínek


Strava a stravování

Měli jsme jen snídaně, byly celých 10 dní stejné, vajíčka na všechny způsoby, při fantazii si každý vytvoří každý den jinou kombinaci, málo zeleniny jen okurky a rajčata, chyběly mně pomazánky nebo saláty.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu uspokojivé, bez animace, bazén nebyl řádně čištěný, ani jednou jsme nesmočili ani nohu, v jídelně chyběly dochucovací prostředky na stolech, každý si je musel vyžádat, nebyly doplňovány, chyběly talířě - některé byly otlučené, kávu jsme si míchali míchátkem z umělé hmoty, personál bez úsměvu.


Pláž a moře

Na pláži jemný písek,moře čisté, sem tam řasy, krásné vlny, teplá voda, vynikající raní koupání při východu slunce, málo se uklízelo - příliš si nepotrpí na čistotu, chyběly odpadkové koše, slunečníky a lehátka za poplatek - vše za 24 leva, za 10 dní pobytu to vychází na asi 3 200,-Kč.Doporučuji vozit si vlastní slunečníky nebo si jej koupit. Narazila jsem i na 10 cm rezavý hřebík v písku, 1x za pobyt upravovali písek radlicí. Vodní sporty super nabídka(banán, skútry, létající talíř ap.) Pláž přímo pod hotelem.


Okolí hotelu

Rušná promenáda, obchůdky, bary, restaurace,diskotéky, markety - vše v blízkosti.


Celkový dojem

Celkově ale super dovolená, jen ti co chtějí prožít klidnou dovolenou, ať zvolí jiný hotel, každý večer hraje velmi hlasitá hudba z baru, který je přímo pod hotelem a konají se zde diskotékové akce s hlasitým zpěvem, jásotem a výkřiky do mikrofonu.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.