Nic moc

Recenze hotelu Sea Gull Resort **** - Egypt

Náročnější klienti určitě ne.

Ubytování (2 / 5)

Pozor, pokoj v 1. patře číslo 162! Balkon a výhled byl velice nepříjemný (na jakési rozbité střechy, nebo staveniště, kde ve dne i v noci hučela klimatizace nebo větráky z kuchyně). Nedalo se v noci otevřít okno. Jedná se o pokoj ve staré části hotelu. V nové části bylo dle sdělení našich známých vše vpořádku.

Strava a stravování (2 / 5)

Výběr velký, ale ke spokojenosti dost chybělo. Z drůbežího masa jsme okusovali kosti, míchané zeleninové i ovocné saláty byly vzhledem ke špatné hygieně "nebezpečné". Obsluhu obrovské jídelny ve špičce personál i přes velkou snahu nezvládal. Někteří domorodí rekreanti se chovali velice hlučně.

Vybavení, služby a personál hotelu (2 / 5)

Pokoj byl špatně uklizený, v koupelně stále kapala na podlahu voda a i přes nahlášení závady ji nikdo neřešil. Vytírali jen uprostřed a v rozích byla stále stará špína.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře čisté s dvěma hotelovými plážemi. V baru na pláži točili nápoje do špinavých kelímků. Radím: berte si svoje sklenky.

Okolí hotelu (2 / 5)

Nádherný park v hotelovém komplexu, čistý a krásně upravený s malou ZOO. Pro děti moc pěkné. Ulice v blízkosti hotelu prašné a plné odpadků.

Celkový dojem (2 / 5)

Závady jsme se snažili přehlížet, ale určitě bych nedoporučila.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.