Dovolená pro dva dospělí a dvě děti (6 a 9 let)

Recenze hotelu Sempati *** - Kypr - Kyrenia - Lapta

Byli jsme zde velmi spokojeni

Ubytování (5 / 5)

Vše bylo naprosto perfektní. Místo přistýlek jsme pro děti dostali postele. Měli jsme mě dvě velké místnosti, velkou koupelnu a předsíň na obuv. Ručníky nám (nepochopitelně, nejsme zas až takový čuníci :-) ) měnili každý den. Každý den bylo vytřeno a jednou za pobyt nám i vyměnili povlečení.

Strava a stravování (5 / 5)

Opět vše perfektní. Velký výběr z jídel. Nají se i alergici - já mám intoleranci laktózy a rozhodně jsem netrpěla nedostatkem :-). Jídlo bylo vynikající

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Wifi je pouze na recepci, jinde se nepřipojíte. Cokoli jsme potřebovali, bylo to hned vyřešeno. Personál velmi milý. V době kdy jsme tam byli, již neprobíhali žádné programy, ale s tím jsme počítali, byli jsme zde po sezóně. Bazén je čistý, lehátek dostatek. Je zde i bazén pro nejmenší.

Pláž a moře (4 / 5)

Nejbližší plážička je opravdu maličká, vejde se sem odhadem 10 - 15 lidí. K dispozici je celkem 6 lehátek a dva stolky, není udržovaná. My chodili promenádou na placenou pláž (směrem vpravo) a ta byla naprosto senzační, velká. Voda krásně čistá, plná barevných rybiček. Vstup jak oblázkový, tak i písečný. Část z placené je i bezplatná, ale ta není tak udržovaná a částka za vstup je nízká - za celý den jsme platili 40 tureckých lir (v podstatě se jedná o poplatek za lehátko, za tuto cenu dvě, když bylo ale málo hostů, mohli jsme zdarma využít i další). Trochu nepříjemný pro mne byl výskyt toulavých psů - je to šelma a člověk neví. Ale za celou dobu se nic nestalo, jen se jednou psy porvali na pláži.

Okolí hotelu (2 / 5)

Okolí není nic moc, kromě promenády a pláže se nedá moc kam jít. Okolí je neudržované, ale zde se teprve vše buduje a my sem jeli hlavně kvůli moři. V okolí je pár rozestavěných a zchátralých hotelů (turci zde začali hotely stavět na pozemcích řeků a ti jim tyto pozemky odmítli prodat, protože turci je chtěli koupit pod cenou - to je vysvětlení delegátky). Okolí není moc osvětlení, takže na večerní procházku to určitě není (navíc všude ze tmy slyšíte štěkot toulavých psů).

Celkový dojem (4 / 5)

Hotel byl naprosto skvělý, blízká pláž nic moc, ale vzdálenější byla perfektní (30 minut chůze). Vadili mi toulavý psi, někteří byli milý, ale u jiných jsem se i bála (v jednu chvíli jsem šla sama hotelovým komplexem a vyběhli na mě tři psy - jeden štěkal, další se na mě snažil skočit - to se přiznám, že jsem se bála - jsou zde hlavně velká plemena - malamuti, husky, labradoři, vlčáci,...). S některými psy si ale děti i hrály. Zajímavé je, že jsme neviděli jedinou fenu. Celkově ale mohu dovolenou zde vřele doporučit - vše bylo perfektní

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.