Detail recenze: Hotel Sempati

  Kypr, Kyrenia, Lapta

4/5

Vendula:
Byli jsme zde velmi spokojeni

Ubytování

Vše bylo naprosto perfektní. Místo přistýlek jsme pro děti dostali postele. Měli jsme mě dvě velké místnosti, velkou koupelnu a předsíň na obuv. Ručníky nám (nepochopitelně, nejsme zas až takový čuníci :-) ) měnili každý den. Každý den bylo vytřeno a jednou za pobyt nám i vyměnili povlečení.


Strava a stravování

Opět vše perfektní. Velký výběr z jídel. Nají se i alergici - já mám intoleranci laktózy a rozhodně jsem netrpěla nedostatkem :-). Jídlo bylo vynikající


Vybavení, služby a personál

Wifi je pouze na recepci, jinde se nepřipojíte. Cokoli jsme potřebovali, bylo to hned vyřešeno. Personál velmi milý. V době kdy jsme tam byli, již neprobíhali žádné programy, ale s tím jsme počítali, byli jsme zde po sezóně. Bazén je čistý, lehátek dostatek. Je zde i bazén pro nejmenší.


Pláž a moře

Nejbližší plážička je opravdu maličká, vejde se sem odhadem 10 - 15 lidí. K dispozici je celkem 6 lehátek a dva stolky, není udržovaná. My chodili promenádou na placenou pláž (směrem vpravo) a ta byla naprosto senzační, velká. Voda krásně čistá, plná barevných rybiček. Vstup jak oblázkový, tak i písečný. Část z placené je i bezplatná, ale ta není tak udržovaná a částka za vstup je nízká - za celý den jsme platili 40 tureckých lir (v podstatě se jedná o poplatek za lehátko, za tuto cenu dvě, když bylo ale málo hostů, mohli jsme zdarma využít i další). Trochu nepříjemný pro mne byl výskyt toulavých psů - je to šelma a člověk neví. Ale za celou dobu se nic nestalo, jen se jednou psy porvali na pláži.


Okolí hotelu

Okolí není nic moc, kromě promenády a pláže se nedá moc kam jít. Okolí je neudržované, ale zde se teprve vše buduje a my sem jeli hlavně kvůli moři. V okolí je pár rozestavěných a zchátralých hotelů (turci zde začali hotely stavět na pozemcích řeků a ti jim tyto pozemky odmítli prodat, protože turci je chtěli koupit pod cenou - to je vysvětlení delegátky). Okolí není moc osvětlení, takže na večerní procházku to určitě není (navíc všude ze tmy slyšíte štěkot toulavých psů).


Celkový dojem

Hotel byl naprosto skvělý, blízká pláž nic moc, ale vzdálenější byla perfektní (30 minut chůze). Vadili mi toulavý psi, někteří byli milý, ale u jiných jsem se i bála (v jednu chvíli jsem šla sama hotelovým komplexem a vyběhli na mě tři psy - jeden štěkal, další se na mě snažil skočit - to se přiznám, že jsem se bála - jsou zde hlavně velká plemena - malamuti, husky, labradoři, vlčáci,...). S některými psy si ale děti i hrály. Zajímavé je, že jsme neviděli jedinou fenu. Celkově ale mohu dovolenou zde vřele doporučit - vše bylo perfektní


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.