Starší komplex na krásném korálu

Recenze hotelu Sharm Plaza & Sharm Resort ***** - Egypt - Sharm El Sheikh - Naama Bay

Je to vhodné místo pro ty, kdo tráví většinu času u moře. Život pestrý a moře vždy přístupné. Ideální pro plavce jakéhokoliv věku, každý si to užije.

Ubytování (3 / 5)

Komplex je již starší a jde to na něm vidět. Zaměstnanci se snaží, avšak kdo čeká evropský standard, bude trošku zklamán.

Strava a stravování (3 / 5)

Strava byla, na Egypt, slabší, ale vždy jsem si vybral a najedl se dosyta. Ocenil bych větší výběr ovoce a více možností stravování mimo hlavní jídla (snídaně, oběd, večeře).

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Vybavení hotelu jsme již znali před dovolenou a je to standard. Bazény, zahrady, masáže, potápěcí centrum. S ničím nebyly potíže. Co se týká personálu, zde je to jako den a noc. Byli tam zaměstnanci, kteří se stále usmívali a udělali první, poslední a pak naopak tací, které cokoliv otravovalo.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž upraována, moře parádní, tak by se to dalo shrnout. pokud do tohoto hotelu, tak právě kvůli moři. Čisté a plné života.

Okolí hotelu (4 / 5)

Okolí nemohu moc hodnotit, vystačil nám náš resort. Lidé, kteří však cestovali do města, vypadali spokojeně.

Celkový dojem (4 / 5)

Celkový dojem je očekávaný. Spokojenost. Nepatřím mezi ty, co hledají chyby, takže jsem si dovolenou užil.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.