Dovolená v hotelu Sherwood Club Kemer-Göynük

Recenze hotelu Sherwood Club Kemer ***** - Turecko - Kemer - Göynük

Dovolená, která splnila naše očekávání. Příjemný personál, ochotný, usměvavý, hodně mladých animátorů, kteří se po celý den starali o zábavu dospělých klientů i dětí. Nuda tady nemá šanci. Areál hotelu je velmi rozlehlý, takže žádný boj o lehátka na pláži, která byla většinou prázdná. Příjemné bylo i ranní koupání v bazénu,který byl u našeho pokoje a pokud si někdo stěžuje, že se na dovolené nevyspí, tak tady to nehrozí. Úžasné postele, přikrývky povlečené a po 3 dnech nově vyměněné, ručníky a osušky denně čisté a hlavně klid a ticho. Ranní a celodenní koncert cikád při setmění utichal. Bohatý výběr jídla, čerstvé džusy i rozlévané, denně doplňovaný minibar. Jednoznačně skvělá dovolená doporučuji všem.

Ubytování (5 / 5)

Skvělé ubytování, pohodlné postele, povlečené přikrývky, denně výměna osušek a ručníků. Prostorné pokoje, dostatek úložných prostor.Samostatná sprcha a toaleta a možnost odložení toaletních potřeb

Strava a stravování (5 / 5)

Výběr jídla pestrý, dostatek ovoce a zeleniny, ryb a masa, přílohy a neodolatelné zákusky.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Pestrá nabídka sportovních aktivit a vybavení. Se službami a personálem jsme byli spokojeni. Bazény čisté, zahrada areálu hezky udržovaná.Skvělí mladí animátoři nenechali nikoho zahálet. Starali se o zábavu ve dne i večer. .

Pláž a moře (5 / 5)

Velká čistá písečná pláž, při vstupu do moře drobné kamínky. Dostatek lehátek a slunečníků. Moře čisté a teplé, s písečným podložím.

Okolí hotelu (4 / 5)

Naproti hotelu nákupní centrum nebo dolmušem asi 15 min. do Kemeru.

Celkový dojem (5 / 5)

Úžasná dovolená, rádi bychom se do tohoto hotelu ještě vrátili.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.