Příjemná dovolená u moře

Recenze hotelu Side Royal Paradise **** - Turecko

Celkem povedená dovolená

Ubytování (4 / 5)

Po příjezdu nás ubytovali do malého pokoje s dvoulůžkem, francouzským oknem jako balkon. Koupelna byla umístěná nad kuchyní, při zapnutí klimatizace byly cítit výpary. Sprchový kout špinavý. Na schůzce jsme proto žádaly u delegátky výměnu pokoje. Jelikož na recepci druhý den nebyli schopni vyhovět, urgovaly jsme výměnu u delegátky. Po jejím zásahu došlo k výměně za pokoj s výhledem na bazén dvojnásobné velikosti. Ten byl již v pořádku.

Strava a stravování (4 / 5)

Strava byla rozmanitá, studená, teplá kuchyně. Dalo se vždy vybrat i když se spíše opakovala. Změny byly v druzích příloh, úpravě masa. Snídaně stejné, výběr slušný. Oceňuji velký výběr pečiva, obědy a večeře doplněny o ovoce a rozmanité sladkosti. Zde byl výběr opravdu velký. Strava na pláži byla složena se zeleniny, salátů, vždy nějaký druh upraveného masa, příloh. Paní každý den dělala placky s náplní dle přání.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Pokoj vybaven dostatečně, pravidelně uklízen, osušky měněny denně. Nepříjemnost bylo dlouhé čekání na jediný výtah, který obsluhoval polovinu křídla hotelu. Několik barů s obsluhou nápojů bez problémů. Na recepci záleželo na konkrétní osobě. Někteří ochotní, někteří řešit problémy nechtěli. Wifi pouze v lobby, velmi špatná.Při velkém množství lidí nefungovala. Dala se zakoupit za 4 EUR na 24 hodin ( 19 EUR na týden) po celém areálu. Pak bylo připojení v pořádku. Občasné večerní programy, pokud byly animace u hotelu, nemůžu hodnotit. Na pláži pouze volejbal.

Pláž a moře (5 / 5)

Pláž je od hotelu vzdálena pohodlnou chůzí 10 minut. Pro méně pohyblivé osoby jezdí v určitých hodinách upravená dodávka. Za předním sklem má hodiny, kdy jí lze využít. Na pláži lehátek dostatek, podložky. Pokud někdo přijde v poledne, bývá obsazeno. Pláž písečná, pozvolný vstup. Moře teplé a čisté.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel stojí u vedlejší silnice v okolí dalších hotelů. V blízkosti se nachází čtvrť s obchůdky s nejrůznějším spotřebním zbožím, které je velmi nabízené k nákupu. Poměrně rušno, dá se kam jít a na co se dívat. Je to kousek na hlavní silnici, po které se dá dolmuší a autobusem za malý peníz dopravit do okolních městeček, historického Side. I přes večerní zábavu se dalo spát.

Celkový dojem (4 / 5)

Měla jsem z toho strach, různé recenze nebyly příznivé. Nakonec dovolená byla poměrně hezká a obě s dcerou jsme si jí užily.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.