Klidný hotel pro nenáročné

Recenze hotelu Silver Beach *** - Mauricius - Východní pobřeží - Trou d'Eau Douce

Hotel leží přímo u moře v klidné části. Zaměstnanci jsou pozorní a vstřícní. Určitě tento hotel oceníte, když se chcete jen opalovat a odpočívat. Výhoda jsou lehátka, jak na pláži v písku, tak na zahradě v trávě. Pití si můžete nosit přímo od baru k lehátku. Nevýhoda je, když prší, to v hotelu není opravdu co dělat. Je pak lepší jet na výlet na západní polovinu ostrova, tam tolik neprší.

Ubytování (3 / 5)

Pokoj je vybaven lednicí a klimatizací, koupelnou se sprchou. Úklid každý den a doplňují lahev balené vody. Je k dispozici fen, ale toaletní prostředky (sprchový gel, mýdlo) doplňují spíš na vyžádání.

Strava a stravování (4 / 5)

Oběd, večeře formou rautu. Vždy je na výběr několik druhů jak masa, tak příloh. Plus zelenina a sladké zákusky. Jídlo je hodně na indický styl, ale vybere si určitě každý. Nám moc chutnalo. K pití mají různé koktejly (převážně s rumem), víno moc dobré nebylo. Pozor muži musí mít na večeře uzavřenou obuv a dlouhé kalhoty!

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

Personál vstřícný. Na recepci vám zařídí výlety, případně pronajmou taxi. Výlety jsou zde levnější než přes cestovní kancelář. Wi-fi funguje pouze na recepci a v některých částech hotelu a v baru. Ale nefunguje v restauraci u jídla. Na pokojích pouze, když jste blízko k baru nebo recepci. A stejně to není žádná sláva, spíš jen na vyřízení e-mailů, seká se a často se spojení přerušuje.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře čité, pláž též, každý den uklízejí vyplavené řasy z moře. Jsou zde ale celkem velké vlny, pro děti to úplně vhodné není a na šnorchlování také ne, ryby jsme neviděli skoro žádné. V hotelu půjčují loďky a šlapadla, ale pouze když nejsou vlny, což během našeho desetidenního pobytu nebylo ani jednou.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je v menším městě, nebo vesnici, ale projít jsme se nešli, protože po cestě všude vidíte pobíhající nikomu nepatřící psy. Podél moře je ale vycházka příjemná. Kolem hotelu jsou spíš soukromé chaty, pláže jsou tedy prázdné.

Celkový dojem (4 / 5)

Příjemný hotel pro odpočinek. Může vám to pokazit pouze počasí, ale často prší třeba jen hodinu a pak je zas hezky. Celý den nám pršelo 2 dny z 10.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.