Detail recenze: Slovenska Plaža Hotel Resort

  Černá Hora

3/5

Jana:
Oproti některým kritickým recenzím jsme se obávali, kde (a v čem) budeme trávit dovolenou, ale skutečnost byla nadmíru překvapivá v pozitivním smyslu. Navíc Kompex Slovenska Plaža je ve skutečnosti (a také tomu odpovídá) ***+ a **** (také obě recepce jsou takto značeny), ne **+ jak se uvádí. Byli jsme zde v termínu 7.-14.9.2013 a do konce října mají plně obsazeno. Za necelých 5 tis./osobu (bez dopravy) včetně all inclusive opravdu perfektní dovolená.

Ubytování

Ubytování jsme se (po negativních recenzích) trochu báli..., ale předčilo vše. Jediná nevýhoda byla při ubytování - když jsme byli na recepci v 11.45 a recepční nám řekl, že máme přijít ve 12.00 hodin. Poté jsme si nechali odvézt veškeré tašky a kufry (a že jich bylo, když jsme týden před tím strávili také v Č.H. mezi městy Bar a Ulcinj u pláže Utjeha..) Další "nevýhoda" byla, když nám dovezli a vynesli kufry před pokoj a pokojská teprve uklízela.. Naštěstí jsme mohli vše nechat na pokoji a na hodinu se šli projít po komplexu, zároveň se zastávkou na obědě, který jsme již měli nárokovaný a zastavit se u bazénového baru pro alko i nealko nápoje. Ubytování opravdu vynikající. Prostorný pokoj (zažili jsme mnohem menší pokoje, hlavně v Itálii), denně uklizen včetně ručníků, osušek a předložky před sprchový kout (žádné házení na zem - zájem o výměnu..), i když jsme je denně měli pověšené na věšáku.


Strava a stravování

Strava all inclusive - snídaně několik možností s výběrem - samozřejmě že po týdnu je to stejné, ale doma také nejíme denně stejné jídlo, takže každý den jsme střídali něco jiného.. Obědy a večeře neměly žádnou chybu. Jestli někdo uvede, že není vybíravý, ale jíst denně stejné věci, tak neví o čem mluví/píše.. Já jsem extrémně vybíravá, a přitom jsem na každý oběd/večeři vyzkoušela alespoň 2-3 jídla, která mi chutnala.. Takže jsem denně měla včetně zeleniny a ovoce 6-7 chodů.


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný, uklízečky několikrát denně uklízely veškeré prostory - park, cesty, u bazénu, u stolů při baru.. Ráno v 7 hodin zametaly spadané lístky ze stromů na našem "nádvoříčku" před balkonem. Ač jsme u bazénu moc nebyli, večer byli animátoři skvělí a bylo vidět, že po celý den se aktivitám věnovali naplno - včetně zábavě dětí i ve svém volném čase apod. Komplex má dva bazény - pro dospělé (zde bylo soustředěno all incl. 3+*) a pro děti (zde byla restaurace a bar pro all incl. 4*). Do bazénů mohl kdokoliv z hostů. Občas laxní přístup personálu byl ke kontrole "označení" ALL, kdy nápoje brali lidé bez tohoto označení s tím, že pásku mají na pokoji nebo ji přinesou příště..


Pláž a moře

Jediná "chybička.." je pláž, za kterou hotelový komplex nemůže... Ta je sice dlouhá s oblázky, ale "rozpínaví" Rusi vám nenechají moc osobního prostoru :( Moře bylo čisté, jedině ráno po noční bouřce bylo špinavé a naplavilo ke břehům vše možné. Celkem za 3 EU se dalo dovézt i na protější ostrůvek Sv. Nikola na pláž Hawai, kde bylo znatelně prázdněji a moře s vlnami.. Tím, že jsme měli službu all inc. jsme zůstávali na pláži co nejblíže k hotelovému baru s nápoji, ale cca 10-12 minut chůze bylo na pláži volněji, dokonce byla písčitá.


Okolí hotelu

Příjemnou procházkou po pobřeží se dojde do historického centra Budvy, zde jsme se byli podívat předloni, když jsme byli na dovolené v Igalo. Letos jsme zvolili jako výlet Skadarské jezero (jak z Černé Hory, tak z Albánie) a první město za hranicí Albánie - Skhoder. Z komplexu se také dá vyjít přímo do ulic Budvy, kde jsou obchody, butiky apod.


Celkový dojem

Celkový dojem je velice pozitivní. Když jsem poprvé uviděla velký komplex se vším všudy, dokázala bych si představit, že bych zde mohla strávit dovolenou klidně 2-3 týdny. Možná si zde vybere i klient, který potřebuje klidnou dovolenou, protože park je opravdu velký a má spoustu laviček na odpočívání.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Slovenska Plaža Hotel Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h