Skvělá dovolená, rozhodně doporučuji!

Recenze hotelu Star Beach Hotel Village **** - Řecko - Kréta - Hersonissos

Pěkný hotelový areál, skvělé vybavení i služby. Tento hotel vřele doporučuji, vybírali jsme velmi dlouho a měli docela dost požadavků a tento hotel všechny splnil! Naopak ještě předčil naše očekávání a vůbec se nám nechtělo domů....

Ubytování (5 / 5)

pěkné pokoje, čisto, dobře vybavené Ubytování moc pěkné, čisto, denně uklízeno, výměna ručníků dle potřeby...pokoj prostorný, mile nás překvapil (jeli jsme 3dospělí + 1 dítě a očekávali že se nějak vtěsnáme na pokoj 2+2 přistýlky, do jedné místnosti... proto nás velmi potěšil prostorný pokoj s 2 místnostmi (oddělené příčkou a dveřmi), mini kuchyňka a oddělené wc a koupelna - také s wc (pro 4 lidi skvělé! ;-) ) a ještě malá pohovka, kterou jsme využili na odkládání věcí (ikdyž by v pohodě stačila pro naše 3 leté dítě na spaní). Prostorné skříně, uklízečka přidala ramínka dle naší potřeby, klimatizace funkční (v noci jsme ale nepoužívali - přišla nám trochu hlučná, hlavně v zadnějším menším pokoji). Dostatek místa i v koupelně, postrádali jsme jen více věšáků na ručníky, ale zato nás potěšil sušák na věci na terase, židličky, stolek....vše jsme hojně využili :-) Vstupní dveře (zároveň místo okna, bydleli jsme v přízemí, vchod přímo ze zahrádky) výborně tlumily zvuk (odpoledne pouští v Star Beach parku hudbu docela nahlas - zábava pro mládež :-) ) takže malý se v pohodě vyspal (a my taky ;-) ) Jedenkrát v týdnu večerní párty pro mladé v Star Beach parku, očekávali jsme to horší....překvapilo nás, že do 24:00 vše utichlo...

Strava a stravování (5 / 5)

velmi chutné jídlo, veliký výběr Jídlo nám moc chutnalo, veliký výběr, jak pro masotariány, vegetariány i vegany....ba i vitarián by se přejed :-) Snad jen makrobiotik by musel hledat a zkoumat úpravu potravin a kombinace. Byli jsme v poslední termín mimo sezónu(10.-17.6.), takže žádné davy lidí, ke konci pobytu už se ale začal hotel více plnit a bylo to znát...jak na pláži tak v jídelně, ale stále bylo místa dost, jen trošku hlučněji, nicméně stále v pohodě a pokud člověk nešel na oběd v nejžádanější dobu, tak mohl mít i svůj klídek zajištěn. Bylo zde hodně Čechů a Rusů a pak směs ze všech zemí....nesetkali jsme se s žádným nepříjemným jednáním, vše v klidu, pohodě, bez problémů.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

příjemný personál, ochotný, milý, vstřícný... dobře vybavený hotel i okolí (zázemí pro děti), dobré možnosti i pro vozíčkáře Star Beach Park nabízí mnoho vodních sportů(za poplatek), tobogány (v ceně) jsou bezva, je zde i fitness – v rámci all inclusive. Doporučuji všem rodinám s dětmi, je zde perfektní zázemí - jak na vodě tak na souši. Mnoho bazénků (voda po kotníky, ale i po pas dospělému - jak které dítě dle stáří potřebuje), nespočetně skluzavek, mini tobogánů, stříkacích "soch".... Na souši taktéž spousta prolézaček, na různých místech komplexu, i u jídelny (zde také malé stolečky a židle pro děti, jako ve školce, nebo židličky vyvýšené k standartnímu stolu, bylo jich dostatek). Je zde fungující mini klub, ale nevyužili jsme, máme zatím malé dítě. Večerní animační programy jsme sledovali jen „z dálky“, moc na tyhle zábavy nejsme, takže nemůžeme porovnat kvalitu…nás moc nezaujaly. V hotelu možnost zapůjčení osušek za vratnou kauci (10euro za osušku), možnost kdykoliv vyměnit. Trezor k dispozici za vratnou kauci (5euro). V den odletu k dispozici all inclusiv až do odjezdu, možnost prodloužit si pobyt v pokoji (za poplatek), jinak pokoj do 12hod. Při pozdním příletu/brzkém odletu možnost zajištění pozdní večeře, brzké snídaně. Ve všem vyjdou vstříc, žádný problém jsme neměli. Personál byl velmi ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

čistá písčitá pláž, čisté moře, průzračná voda Moře čisté, dva dny jsme měli i pěkné vlny na pohoupání a vyřádění. Mile nás překvapila i možnost šnorchlovat, především kolem malých útesů, mnoho rybek, krabíci v hloubce i ježci….z jednoho útesu lze také skákat do moře, paráda!! Na pláži písek, velmi dobrý přístup do moře, skvělé pro děti. Prima lehátka i slunečníky. Byl jich dostatek, nemuseli jsme nijak dopředu obsazovat. Taktéž u bazénů spousta lehátek, dostatek místa. Někteří klienti měli trochu problémy s komáry (či jiným hmyzem?) poštípané děti, ale my teda za celý týden neviděli ani jednoho, pravda, když jsme svítili večer, zavírali jsme dveře ;-) že by to bylo tím?? ;-)

Okolí hotelu (5 / 5)

nejbližší okolí moc pěkné - zahrada, vzdálenější okolí celkem fajn, relativně čisto, udržované... V celém komplexu krásně udržovaná zahrada, květiny, palmy, kaktusy….pro milovníky zahradničení nádhera. Městečko Chersonissos je velmi blízko, spousta obchůdků, restaurací (při kraji moře) atd. Možnost pěkných procházek ráno i večer… Okolí čisté, upravené.

Celkový dojem (5 / 5)

bezva, stojí za to! Velice oceňujeme personál, který nám vyšel naprosto ve všem vstříc, byli milí, usměvaví, obzvláště paní/slečna Sára, která má na starost spokojenost klientů (řeší případné problémy, potíže, stížnosti, požadavky) byla naprosto skvělá! Usměvavá, milá k dětem, příjemná….radost ji potkat. Potřebovali jsme pomoc se zapomenutým zavazadlem (při příjezdu) a také ještě s drobností, kterou jsme zapomněli v trezoru při odjezdu (nechápu – běžně nic neztrácíme  ) – v obou případech nám personál velmi ochotně pomohl a dokonce na své náklady poslal do ČR. Opravdu můžeme jen doporučit, rádi bychom se sem ještě někdy podívali znovu.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Seniory
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.