Stella Di Mare Gardens Resort & Spa

Recenze hotelu Stella Di Mare Gardens Resort & Spa ***** - Egypt - Hurghada - Makadi Bay

Patří do komplexu dvou hotelů- Stella Di Mare Gardens Resort a Stella Di Mare Beach. Hotel na první pohled vypadá moc hezky, ale je spíše udržovaný.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje byly vždy čistě uklizené. Vybavení pokojů bylo poněkud starší. Mi to až tak nevadilo, protože je pro mě důležitější čistota a pohodlná postel. Na pokoji je ovladatelná klimatizace, lednička a TV. Každý pokoj má terasu nebo balkon, kde je stoleček a židličky. Co mě překvapilo, byla velikost koupelny, která byla poměrně velká. V koupelně byla sprcha i vana.

Strava a stravování (4 / 5)

Výběr jídla byl dostatečný. I když v létě je asi větší výběr ovoce. Jídelna byla dost velká a dalo se najíst i na terase. Každý večer má hotel tématickou večeři. U oběda a večeře byl vždy problém se skleničkami, kdy jich byl nedostatek.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Hotel má 3 bazény, z toho 1 v zimě vyhřívaný. V jednom bazénu je skluzavka a bar. Osušky jsou oproti kartě, kterou dostanete na recepci. Hotel má své Spa centrum, fitness a diskotéku. Každý večer se konají animační programy pro dospělé, vždy je nějaká show. Přes den se animátoři starají o děti. Personál hotelu byl milý, vstřícný.a na všechny se usmívali. Wifi je pouze na recepci, nicméně moc dobře nefunguje, často signál vypadával.

Pláž a moře (3 / 5)

Pláž je vzdálená od hotelu asi 1 km. Každou hodinu na ni jezdí minibus. I když hotel není u pláže, tak můžete lehátka a slunečníky využívat zdarma. Pláž je široká s hrubým pískem. Určitě doporučuji boty do vody. Pláž má dlouhé molo. Na mole se dají půjčit i ploutve a šnorchl. Vstup do moře je přes korály. Na pláži je možnost za poplatek využít vodní sporty.

Okolí hotelu (3 / 5)

Hotel je asi 30 minut od města Hurghady, kde můžete dojet taxíkem nebo minibusem. Můžete navštívit obchody a restaurace druhého hotelu Stella Di Mare Beach, kde je větší výběr nákupních možností než v hotelu Gardens.

Celkový dojem (4 / 5)

Kdo nehledá luxus, ale vystačí si s obyčejným hotelem, tak určitě mohu doporučit. Hotel je udržovaný, čistý a personál je milý.

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Mládež
  • Všechny
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.