Apartmány Leonidas (Agios Georgios - sever, Korfu)

Recenze hotelu Studia Leonidas - Řecko - Korfu - Agios Georgios - sever

Středisko AG není zas až tak malé, ale je klidné a bez velkých hotelů. S východním pobřežím, které jsme projížděli při svých výletech, se to nedá vůbec srovnat. Až na pár kosmetických nedostatků ideální ke strávení klidné dovolené.

Ubytování (4 / 5)

Prostorné apartmány, nově renovované, leží stranou ostatních na klidném místě, k moři je to kousek z kopečka. Apartmán se skládá ze dvou pokojů - ložnice a obýváku, kuchyňského koutu, koupelny a komory. Má dva balkony. Pro dva až luxusně velké, přesto mi tu chyběly jakékoli úložné prostory. Vestavěná skříň měla dostatek ramínek, ale žádnou polici. Nakonec jsem vše musela uložit na dno skříně. Prázdná komora sloužila jen na uložení kufrů.

Strava a stravování (4 / 5)

Jezdíme bez stravy, na pokoji si chystáme pouze snídaně. Pekárna sice v AG chyběla, ale v marketech byl dostatečný výběr pečiva, takže každý den jsme mohli ochutnat jiné. Milujeme řeckou kuchyni, večer se stravujeme v tavernách, kterých tu byl dostatečný výběr a jídlo všude chutné.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

V polovině pobytu se měnilo povlečení a ručníky, ovšem koše se nevynášely. To by až tak nevadilo, kdyby bylo kam. Popelnice chyběla, navíc každý penzion nebo hotel si ten svůj kontejner hlídal. Nosili jsme do popelnice u vedlejších apartmánů, ale ukázalo se, že ty už patří jinému majiteli.Manžel dostal vynadáno, že tam tedy ne! ...naštěstí to bylo až na konci pobytu.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž s hrubým pískem a pozvolným vstupem do vody, ale po pár metrech už hloubka. Voda krásně čistá po celých 11 dní pobytu a přestože jsem měla obavy po přečtení recenzí, i teplá 26 stupňů celou dobu. Málo lidí. Placená lehátka 6 - 8 euro: Bez konzumace!

Okolí hotelu (4 / 5)

Apartmány na klidném místě stranou ostatních ubytovacích zařízení. K pláží kousek z kopečka. Nejbližší market také kousek, ostatní o něco dál.

Celkový dojem (4 / 5)

Nám se tu líbilo. A absence velkých hotelových komplexů nás příjemně potěšila. I to, že tu nebyly davy turistů. Tak akorát, aby nebylo přelidněno, ale ani pusto.

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.