Špína a smrad

Recenze hotelu Summertime Hotel *** - Řecko - Korfu - Sidari

Nechápu, že tohle hygiena ne zavře. Poslala bych tam ty z CK co to prodávají.

Ubytování (1 / 5)

Ubytování Vila Spiridoula.Jedním slovem hnus.Všude smrad zatuchlina. Žádné klima jen komáři a špína. Při příjezdu 23:55 v rámci All inclusive jsme dostali starý čímsi namazaný chleba.Při dotazu na vodu odpověď zněla voda z kohoutku je pitná. Jeden den dovolené pryc.Při odjezdu od hotelu v 19:30 jsme pokoj museli opustit do 10:00.Do 19:00 se s pokojem nic nedělo. O jídlo v den odjezdu jsme museli doslova žebrat. Prý už nemáme narok

Strava a stravování (2 / 5)

Člověk si vždy vybere ale každý den hranolky jako příloha to opravdu ne.Dezerty sladký Rosol. Jednou pudink.Ovoce a zelenina tam asi moc neznají. Pomeranče nahnile a jablka to samé. Nic jiného nebylo.Příbory ubrusy upatlané. Box na zmrzlinu jedna Velká plíseň. Nechápu jak někdo mohl tu zmrzlinu jist,když tohle viděl. Káva v kelímkach, když teda zrovna káva byla k mání.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Bazen ušel, ale posezení u bazénu bylo plesnivé špinave a rozbite .Po všem lezli mravenci.

Pláž a moře (5 / 5)

To jediné co bylo super.Jen lehátka a slunečník moc drahé a většinou rozbité. Plaz jsme meli 30 m od pokoje.

Okolí hotelu (1 / 5)

Všude smrad z popelnic a z odpadů. Nejhorší stoka co vede do moře na hlavni pláži. Všichni zacpané nosy než přešli most nad stokou. Všude krysy a chciplé ryby.

Celkový dojem (1 / 5)

Člověk šetří na dovolenou celý rok a pak tohle.CK by se mela stydět tohle prodat

Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.