Summertime hotel ( špatné)

Recenze hotelu Summertime Hotel *** - Řecko - Korfu - Sidari

Summertime hotel jen pro velmi nenáročné klienty.

Ubytování (1 / 5)

Ubytování příšerné, matrace proležené a tvrdé. Všude komáři, i přes Raid jich bylo dost. Koupelná šílená, teplá voda tekla cca po 10 minutách, ve sprše nechutný závěs a kohoutky tak 20 let staré a rezavé. WC štětka špinavá, WC špatně splachovalo, toalet. papír se hází do koše, který nebyl denně vynesený, fuj! Osušky nám měnili asi 3x, museli jsme si říct. U hotelu neustále plné a velmi smradlavé popelnice.

Strava a stravování (1 / 5)

Strava taky děsná, pořád to samé, ale hlavně velmi malý výběr. Ovoce je pomeranč a scvrklá jablka, 2x byl meloun, který rychle zmizel, takže se nedostalo na všechny. Fronta cca 20lidí před vámi, talíře mokré, příbory špinavé a hrnky na kávu tam neustále chyběli... My chodili jíst do restaurací, kde jsme si pochutnali.

Vybavení, služby a personál hotelu (1 / 5)

Delegátka není moc sympatická, objednala jsem si se synem celodenní výlet lodí do Modré laguny (krásné) a 2 dny před odjezdem jsem to ze zdravot. důvodů chtěla zrušit, na sms nereagovala, takže jsme nakonec odjeli... Volala mi až po návratu, nechala to 2x zazvonit a položila to, děsný...

Pláž a moře (4 / 5)

Moře krásné, ale docela daleko, bez WC a sprchy a také žádný stánek. První den, co jsme přišli na pláž tam plakala nějaká starší paní a tekla jí z lýtek krev, prý jí pokousala nějaká ryba, byl to celkem ošklivý pohled a krve jí teklo dost. Nám se nic nestalo. Ale strach jsem o syny měla.

Okolí hotelu (3 / 5)

Kromě smradu z popelnic, město hned na hlavní ulici, obchody, taverny, herny, klasika, nic extra

Celkový dojem (1 / 5)

Podruhé už nikdy!!

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.