Skvělá dovolená

Recenze hotelu Sunis Elita Beach Resort ***** - Turecko - Side - Kizilagac

Byla to nejlepší dovolená, kterou jsme zažili. Skvělý hotel, příjemný a ochotný personál a báječné prostředí. Mají skvělý bazén s velkým počtem lehátek, lehátka jsou i v zahradě, dále pak na pláži. Báječné jídlo po celý den. Člověk nemá šanci se chvíli nudit, mají skvělé programy přes den i večer, jak pro děti, tak i pro dospělé. Pokud chcete jen číst u bazénu - můžete, pokud chcete být na baru - můžete, pokud chcete cvičit - můžete, pokud chcete ochutnávat místní a mezinárodní kuchyni - můžete, máte-li dietu - nemusíte ji porušit, počítají i s vašimi dietními návyky. Mají zde vše, aby se dovolená líbila všem lidem.

Ubytování (5 / 5)

Čisté, skvěle vybavené pokoje, minibar a wifi v ceně. Doporučuju menší vily v zahradě, krásný výhled do zahrady a klid mimo hlavní budovu.

Strava a stravování (5 / 5)

Člověku dá zabrat vše ochutnat. Každý den jiné druhy jídla a přišlo mi, že se nic neopakuje. Snídaně, obědy a večeře velmi bohaté. Navíc je zde několik restaurací po celém areálu, které nabízejí také všehochuť.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Velmi vstřícný a ochotný personál, vybavení ve skvělém stavu a perfektně čisté. Služby na vysoké úrovni

Pláž a moře (5 / 5)

Vstup do vody z mola, jelikož jsou ve vodě kameny, dá se však jít i přes ně. Moře teplé na koupání, moc ryb zde není. Je zde velké centrum pro vodní hrátky - padák, jízda na banánu apod.

Okolí hotelu (5 / 5)

Nádherna zahrada s vlastním bazénem, naproti u hotelu Bazar, kde si pořídite všechny suvenýry najednou. Prodavači velmi příjemní a úslužní, většinou mluví anglicky, německy a rusky.

Celkový dojem (5 / 5)

Úžasná dovolená, byli jsme zde od 19.-26.10. a na sluníčku jsme měli 35 stupňů.

Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Obchodní cesty
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.