Není špatný hotel

Recenze hotelu Sunny Days El Palacio **** - Egypt - Hurghada - Hurghada

Přijeli jsme do hotelu v 9-30 hodin. Náramky obdržel na 10-00,12: 00 jsme dostali klíč od pokoje,-Pokoj byl čistý a všechno fungovalo. Pokoj byl velký a 2 lůžka. Milujeme vás, abyste si užili krásný výhled!

Ubytování (4 / 5)

- úklid pokoje byl denně, dobře se čistil. Ručníky se mění každý den. 2 láhve vody Jediný mínus, že v místnosti byli komáři. Je lepší zavřít.

Strava a stravování (4 / 5)

Všechno je vynikající, vždy to bylo. V restauraci není možné pít. Líbilo se nám, že desserts.it byl vynikající. Šli jsme do orientální restaurace, byl to vynikající a šťavnatý kebab. V rybí restauraci se nám líbilo.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

-Bary a alkoholici nejsou nejlepší v tomto hotelu! Bylo to pivo.

Pláž a moře (4 / 5)

Pokud hledáte plavky, Nádherná krása ..... Barva útesu je fantastická. Viděli jsme rejnok, který se třpytil v různých barvách, škorpion, chobotnice, mořská ryba. Vezměte požadovanou masku.Opravdu jsme to milovali. zájezdy touroperátora jsou velmi drahé !!! jsme rezervovali na optimalguide.com nabízejí nejlepší výlety s nejlevnější ceny. užili jsme si i moto safari právě zaplacené 35 € za oba výlety. cestovní kancelář nabídla za 75 €.

Okolí hotelu (4 / 5)

-Jsme šli do přístavu na procházku (v jednosměrném taxi $ 1), opravdu se to líbilo. Krása. Jachty, moře, kavárna. Navštívil rybí trh.

Celkový dojem (4 / 5)

-Služby jsme byli se službou spokojeni a zase přijeli!

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.