Detail recenze: Hotel Sunny Days Resort Spa & Aqua Park

  Egypt, Hurghada

3/5

Eva:
Po 15 letech jsem se rozhodla znovu navštívit Sunny Days v Hurghade. Chtělo se mi brečet. 95 % ruský hovořících občanů , chovajících se jako zvěř. Zřejmě nabyli dojmu že jim to tam vše patří .

Ubytování

Dobre


Strava a stravování

Jídlo dobré ,vždy si vyberete.......slabinou je prvotní fronta na příbory. Po ukořistění příborů bloudění v jídelně kde marně hledáte volný stůl.kdyz se vám po čase zdaří , musí jeden z rodiny zůstat u stolu a hlídat. , další si vystoji frontu na pečivo , druhou na jídlo , třetí na zeleninu , čtvrtou na pití , pátou na dezert . Když u stolu necháte sedet dítě tak vám oznámí že přišel okupant bez keců odnesl židli.....kdyby vám nestačil deckovy kellimek pití tak znovu do fronty.predbihajicich rusů. Tak že jedna velká hrůza. Jo a naše objednaná vecere v italské restauraci - 45 minut sezení u rezervovaného stolu , bez povšimnutí , okupanti odcházeli najedení jsme čekali jestli se nás laskavě někdo zeptá co si objednáme jsme radši odešli....... ale asi varili dobre. Rusum zjevne churnalo.


Vybavení, služby a personál

Dobre


Pláž a moře

Uzasne


Okolí hotelu

Dobre


Celkový dojem

Miluju Egypt , byla js m tam po seste ale naposledy. To slibuju. Hotel je hezky , lidí se chovají divné , cestovka za to nemůže , s CK letame pravidelně a nedám na ně dopustit. Vše je o lidech. Za mě Egypt už ne.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.