Dovolená

Recenze hotelu Sunset Beach Hotel *** - Řecko - Kréta - Kokkini Hani

Pobyt v tomto hotelu vřele doporučuji. Klidný,čistý ,pohodový personála a výborná kuchyně.

Ubytování (5 / 5)

Pěkné menší pokoje,které jsou denně uklízeny.Klmatizace se zapíná při příchodu,k dispozici je i malá lednička.Postele jsou pohodlné,balkónek k posezení postačí.

Strava a stravování (5 / 5)

Strava byla výborná,každý si něco vybere.Zeleninový bar byl úžasný, líbílo se mi ,že byla nabízena tradiční řecká jídla.Jen by mohl být bohatší výběr,ale i tak moc dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

K dispozici byl bazén s lehátky, bar s nabídkou pití, jídel a zmrzliny,do moře pouhých pár kroků po schodcích.To je jediná chyba,protože nepoyblivý lidé by měli problém.

Pláž a moře (4 / 5)

Pláž menší,ale stačilo si zaplavat,zaskákat ve vlnách a zpátky k bazénu na lehátka.Na této straně ostrova jsou také vlny,ale menší než na jižní. Jinak moře čisté,jednou jsme měli řasy ,ale za to moře nemůže.

Okolí hotelu (4 / 5)

Centrum městečka je po jedné dlouhé ulici, nebo podél pláže. Taverny, obchody s růzým zbožím. Na úklidu a opravách by mohli Řekové zapracovat.Ale jinak v pohodě.

Celkový dojem (5 / 5)

Dovolená je vždy taková jakou si ji uděláte.A ta naše byla úžasná.Teplo, krásné moře,milí lidé a super jídlo.Co víc si přát. Jen nesmíte očekávat 5-tu hvězdičkový resort pro věčně nespokojené blbečky s hromadou peněz.Prostě pohodový hotel s ochotnými zaměstnanci.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.