Sunwing Waterworld Makadi - obrovský hotel

Recenze hotelu Sunwing Waterworld Makadi Hotel ***** - Egypt - Hurghada - Makadi Bay

V tomto hotelu jsme od 17.12.2016 do 24.12.2016 včetně. Makadi Bay známe velmi dobře z důvodu opakované návštěvy vedlejšího hotelu Sunrise royal Makadi. Musíme konstatovat, že se jedná o obrovský komplex s velkým množstvím využití. Ideálně zvláště pro rodiny s dětmi.

Ubytování (5 / 5)

Měli jsme pokoj velikosti ca 60 metrů čtverečních. Super úklid žádný problém. A abych řešil kraviny typu, že je špatně vyspárovaná dlažba, tak kvůli tomu na dovolenou opravdu nejezdím:) Denně jsme měli uklizeno a denně měněny ručníky.

Strava a stravování (5 / 5)

Opravdu strava rozmanitá a musím říct, že ala Carte restaurace jsou na špičkové gastronomické úrovni. Byli jsme čínská, italská a indická. Jídelní listky jsou mimo restauraci i na recepci, kde si je můžete v klidu nastudovat. Souběžně s tim samozřejmě funguje hlavní restaurace, kde jsme měli například i krepelky na grilu:)

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Žádný problém jsme neměli. Personal usměvavý a bakšiš k tomu opravdu nepotřebovali:)

Pláž a moře (5 / 5)

Musím rict, ze pláž je ideální pro rodiny s dětmi. Na snorchlovani jednoznačně doporučuji FORT ARABESQE což je cca 10min od pláže v Sunwingu. Pro ty co neznají Makadi Bay, tak hotelové komplexy jsou všechny propojeny a vy jdete procházkou po plazi a nebo chodníku přes komplexy jiné.... Nikomu to nevadi:) a nikdo nic neřeší. Doporučuji vodotěsný fotoaparát. Oproti Hurghade, kde jste jen v komplexu je Makadi bay paráda na procházky Ikdyz v létě je tu krapánek horko (cca 42st)

Okolí hotelu (3 / 5)

Je to Egypt :) to znamená všude písek:) a ano za bránama hotelu špína, ale nebydlíme za hotelem, ale v hotelu:)

Celkový dojem (5 / 5)

Tak co se týká dojmu řekl bych, ze Super. Proti Sunrise Royal Makadi je tu více schodů což může někomu vadit, ale není to hrůza, protože se daji i obejít ( bavíme se tak cca o 15-20 schodech). Gastronomie je v rámci ala Carte restauraci špičková. I v rámci Sunrise jsou ala carte restaurace, ale jídlo byla egyptská variace na čínskou, italskou, středomořskou kuchyni. Tady ne!!! Tady je to opravdu, jako ze země původu. Opravdu výborné!!

Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.