Recenze hotelu The Grand hotel, Hurgada

Recenze hotelu The Grand Hotel ***** - Egypt - Hurghada - Sahl Hasheesh

Celkový dojem zkazilo ubytování. Pokoj byl sice uklizený, a to každý den, ale koupelna byla opravdu katastrofální. Sprchový kout měl cca 80x80cm, zprvu neodtíkala voda, tedy i po krátké sprše se stálo ve vodě. Voda částečně odtíkala boční stranou, takže po vysprchování se musela vytřít celá koupelna, jinak bychom tam plavali (a to denně). Pokoj byl umístěn u nějakých nerezových "turbín", které hučely celý den i celou noc. Kdo má tedy slabší spánek, se bohužel nevyspí. Bazén byl sice malý, ale v říjnu, kdy není sezóna, vypadal dostačující. Jinak bych hotel hodnotila tak nějak průměrně. Pro další návštěvu bych ale určitě vybrala jiný resort.

Ubytování (3 / 5)

Fotografie neodpovídají realitě, aspoň tedy ne v našem případě.

Strava a stravování (4 / 5)

All inclusive, tedy každý si přišel na své

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

služby a personál byl jako vždy na jedničku, vybavení, až na koupelnu, bylo v pořádku

Pláž a moře (4 / 5)

pláž a moře krásné, sice hlava na hlavě, ale to je tipické. Škoda jen, že u pláže není i nějaký útes s korály, pro ty aktivnější...

Okolí hotelu (3 / 5)

Okolí hotelu samý obchod se suvenýry a každý, co vás láká do svého obchůdku - někdy až odpuzující.

Celkový dojem (3 / 5)

Pro tento resort bych už se příště nerozhodla, okolí a přidělený pokoj zkazil celkový dojem. S porovnáním okolních / sousedních resortů.

Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.