Ravenala Attitude ****

Recenze hotelu The Ravenala Attitude **** - Mauricius - Severní pobřeží - Balaclava

Velmi pěkný rozlehlý komplex.

Ubytování (5 / 5)

Ubytování jsme byli v prostorných pokojích zařízené jednoduše do přírodních tónů. Každý pokoj má balkon či terasu a vlastní sociální zařízení. V koupelně se nachází jak vana, tak sprchový kout. Pokoje jsou vybaveny minibar, TV, klimatizace, trezor a vysoušeč vlasů.

Strava a stravování (5 / 5)

Stravování jsme zde měli formou polopenze. Za příplatek hotel nabízí možnost i all inclusive. Hotel má k dispozici více restaurací a bary. Restaurace jsou tematické s mezinárodní i místní kuchyní. Snídaně jsou formou bufetu s bohatým výběrem. Jídlo zde bylo opravdu chutné a krásně servírované.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Personál hotelu je velmi příjemný a milý. Hotel nabízí 2 velké venkovní bazény, fitness centrum, tenisové kurty,diskotéku, lázeňské a wellness centrum s masážními místnostmi. Pro rodiny s dětmi je zde k dispozici dětský koutek.

Pláž a moře (3 / 5)

Hotel má vlastní menší pláž s lehátky a plážovým servisem. Moře je zde hodně mělké, takže pro milovníky plavání, není příliš vhodné. Na pláži můžete využít širokou nabídku vodních sportů

Celkový dojem (5 / 5)

Krásný prostorný hotel s bohatou škálou služeb.

Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.