Ravenala květen 2018

Recenze hotelu The Ravenala Attitude **** - Mauricius - Severní pobřeží - Balaclava

Zrekonstruovaný hotel s bezchybnou kuchyní, prostornými pokoji a laskavým personálem.

Ubytování (5 / 5)

Hezké velice prostorné pokoje, velká koupelna, balkon, houpací křesílko, výhled do zahrady na bazén. Jedná se ale o větší hotelový komplex a občas jsem měla opravdu problém svůj pokoj najít, Rozsáhlé budovy s pokoji na mě působily, že má člověk měně soukromí, dlouhé tmavé chodby, někomu by mohlo vadit, že ipřesto, že je hotel přímo u pláže, může trvat cesta např. z lobby na pláž třeba 10 minut.

Strava a stravování (5 / 5)

Skvělé, velký výběr, snídaně obědy večeře v hlavní restauraci, možnost i nádherné romantické večeře na pláži nebo v prosklené restauraci poblíž bazénu. Gastronomický zážitek, mořské plody, ryby, dezerty famózní. Velký výběr alko drinků.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Působilo to na mě jako taková malá vesnička. Na pláži zázemí pro sport - hřiště na beachvolleyball. Dobře vybavené fitko, možnost půjčit si kola, motorku. Velký bazén. WIFI funguje všude bez problému. Hotel má i svoji vlastní diskotéku.

Pláž a moře (2 / 5)

Moře pro mě bylo jediným zklamání. Velice mělké a zdaleka ne tak krásně modré jako v jiných oblastech na Mauri, v pozadí lodě, bez žádného podmořského života.Vedle hotelu je také jezero, které se vlévá do moře, proto moře nemá tak hezkou průzračnou modrou barvu. Pokud chcete vidět hezkou pláž, kde se dá zaplavat, musíte si popojít o pár kilometrů dál k jiným resortům nebo na pláž veřejnou.

Okolí hotelu (5 / 5)

Neměla jsem možnost poznat. Ale vím, že je hotel kousek od hlavního města Port Louise, kam stojí z to jet na výlet. Obecně okolí hotelu je čisté, nikoliv jako třeba v Egyptě, O Mauricius je na první pohled dobře postaráno, Zanechal ve mně dojem, čistého ostrova s vstřícnými lidmi a ohromnou přírodou.

Celkový dojem (4 / 5)

Dovolená vhodná pro ty, co si potrpí na skvělé hotelové služby a nepotřebují trávit den v moři ve vlnách, protože zde je moře vhodné pouze k osvěžení a opalování na pláži, nikoliv na vodní radovánky.

Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.