Prohlídka hotelu Westin Turtle Bay květen 2019

Recenze hotelu The Westin Turtle Bay Resort & Spa Mauritius ***** - Mauricius - Severní pobřeží - Balaclava

Moderní hotel pro náročnou klientelu na klidném místě.

Ubytování (5 / 5)

Během naší prohlídky nám nebyly ukázány pokoje, protože byl hotel zcela naplněn, nemohu tedy hodnotit. Pokoje se ale nachází v domech v koloniálním stylu o max 3 patrech.

Strava a stravování (5 / 5)

Neměli jsme možnost zodpovědně vyzkoušet, hotel ale nabízí polopenzi a all inclusive, pokud plánujete klidnou a odpočinkovou dovolenou, volila bych jistě all inclusive, protože v blízkosti hotelu není možnost nákupů či restaurací, bez zapůjčení auta nebo taxi a takový oběd navíc v hotelu není levná záležitost. Při prohlídce jsme ochutnali různé tapasy a jde vidět, že hotel se specializuje na lehkou a zdravou stravu.

Vybavení, služby a personál hotelu (5 / 5)

Hotel má dva bazény, jeden s krásným terasovitým výhledem, SPA, fitness, tenisové kurty a dětský klub.

Pláž a moře (4 / 5)

Moře krásné, ale ne nijak hluboké či s vlnami, aby se mohl člověk vyblbnout. Boty do vody určitě s sebou, vzhledem k lávovým kamenům a korálům.

Okolí hotelu (4 / 5)

Neměli jsme možnost vyzkoušet.

Celkový dojem (5 / 5)

Hotel na mě působil velice klidným dojmem díky svěží a krásné tropické zahradě. Doporučila bych možná píše starším věkovým generacím a turistům, co vyhledávají opravdu relax. Co se služeb týče jsou na velice vysoké úrovni a odpovídají 4* kategorii.

Hotel vhodný pro:

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.