Tia Heights

Recenze hotelu Tia Heights Makadi Bay ***** - Egypt - Hurghada - Makadi Bay

Dovča

Ubytování (2 / 5)

Starší, 5***** v žádném případě, tak3***. Nefunkční a problémový zavírání dveří u pokoje.Vypadávali dvířka z pantů ,kde byl umístěn mimi bar.

Strava a stravování (1 / 5)

Dovezli jsme si tak zvanou Faraonovu pomstu--- sr****!!! Vařený jídlo otřesný, nechutný. Občas nějaký dobrý dortík, ale toho se nenajím. Snídaně průmer, ale vždy teplý nápoje - teplý juice atd....hnus, teplý i pivo rozlejvaný z lahví který už nějako dobu stáli v tom teple na pultíku. No otřes. A jak to nalejvali do 1dl kelímků, tak by dostali za to lepáka. Špinavý stůl , příbory jen tak hozený na tý špíně, milion rusáků a lidí. V hlavní jídelně tak 300 lidí....fronty atd a do toho to vedro....žádná klimatizace.

Vybavení, služby a personál hotelu (3 / 5)

V hlavní budove wc...smradlaé a na 5***** to není . Personál byl vždy ochotný.

Pláž a moře (5 / 5)

To nemá chybu, hlavně fajn šnorchl.

Okolí hotelu (4 / 5)

V celku dobrý, fajn tobogány i pěkný bazény.

Celkový dojem (2 / 5)

Když pominu,že něco nefunguje na pokoji ,tak moře bylo fajn. Ale strava děs běs. Za mě je návštěva egypta poslední. V červnu jsem byl na Malorce v 4**** a luxus...strava, nápoje,pokoj i pláž a okolí. Pivo studený ktwrý jsem si čepoval sám. Čajk egypt. Jó a jinak v egyptě je na vílet jen samej písek

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.