Tia

Recenze hotelu Tia Heights Makadi Bay ***** - Egypt - Hurghada - Makadi Bay

Tia neodpovídá pětihvězdě, ale najdeme v ní vše, co si můžeme přát. Má několik vnitřních barů, bar v bazénu, několika barů a jídelnu na pláži, čínskou, rybí a italskou restauraci, dvě jídelny vnitřní, venkovní grilování, hotelové krámky, velké a pěkné aquacentrum, večerní zábavu, bazény, golf, masáže, posilovna, můžete se procházet u ostatních hotelů nebo zajít do nedalekého městečka, o pláži s možná nejlepším korálem v celém zálivu ani nemluvě.

Ubytování (4 / 5)

Pokoje jsou klasické žádný luxus, ale dostačující. Uklízení denně, čisté ručníky, sice nevytřeno pod postelemi, ale jinak dostačující, vody na pokoji do lednice, která je s trezorem, a LCD televizorem na každém pokoji, bohužel jsme dostali dvě jednotlivé postele, které se neustále rozjížděli.

Strava a stravování (3 / 5)

Jídlo je vcelku dobré, dostatek, teplé, venku se griluje, v restauraci na pláži hranolky, burger, salát, na objednávku večeře v některé z mezinárodních resturací, jídlo dobré. Je pravda, že v jídelně často nejsou talíře a příbory vzhledem k nešťastnému způsobu roznášení obsluhou, zatímco by si je mohl vzít každý sám.

Vybavení, služby a personál hotelu (4 / 5)

Vybavení dostatečné, občas někde něco chybí, třeba kokosové mléko do míchaných nápojů zdarma v rámci all inclusive, točené pivo, již v tolika recenzích zmíněné větší kelímky na pití, tak si dovezte své půllitry.

Pláž a moře (5 / 5)

Není problém sehnat volné lehátko se slunečníkem, pláž je velká, ohraničená dvěma moly, které patří sousedním hotelům. V moři krásný korál.

Okolí hotelu (4 / 5)

Hotel je v srdci zálivu a obklopují ho ostatní hotely, kam můžete krom procházky i za nákupy, ikdyž nejlevněji je v městečku. Je spíše pro návštěvníky očekávající rušnější dovolenou.

Celkový dojem (4 / 5)

My až na menší nedostatky byli spokojeni .

Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.