Detail recenze: Top Hotel

  Turecko, Alanya, Incekum

4/5

Zdeněk & Jindřiška:
Nejlepší dovolená za poslednich dvacet let. Je nám s manželkou něco málo přes šedesát a vyhledáváme spíše klidné destinace. Máme rádi teplo, klid. Ale také je pravda, že jsme celkem nenáročni; jsme na dovolené, a proto požadujeme a potřebujeme kde se vyspat, kde se umýt a mít pro sebe sociální zařízení. Rádi poznáváme místní stravu i zvyky, zajímá nás architektura. Na druhou stranu nemilujeme dlouhé náročné přesuny, což tato destinace splňuje. I proto se chystáme do tohoto hotelu letos na podzim vrátit.

Ubytování

Bez problémů, čisto, úklid vždy v pořádku provedený vždy v době naší nepřítomnosti.


Strava a stravování

OBĚDY A VEČEŘE: Neskutečně bohatý výběr dva druhy polévek hovězí maso na několik způsobů drůbeží min. dva druhy jehněčí mleté na různé způsoby ryby a mořské plody jsme očekávali častěji a ve větším výběru, i proto jen 4 hvězdičky, ale v průběhu 14ti denního pobytu byly cca 10x ovoce = melouny, hrozno, hrušky, jablka, blumy ~ švestky, banány přílohy = brambory, hranolky, těstoviny, rýže, placky, bílý chléb, celozrnné pečivo zákusky typicky Turecké, tzn. hodně a většina na medu, ale i krémové místní víno, pivo, jujce různé druhy SNÍDANĚ: káva, čaj, mléko, jujce různé druhy bílý chléb, pečivo, placky, mysli, sladké pečivo, máslo, med, corn flakes, oříšky, medové kroužky, salámy, sýry, jogurty, rýžová kaše, vajíčka míchaná i na tvrdo, .........


Vybavení, služby a personál

Připomínka pouze k absenci trezoru na pokoji, ( nic jsme nepostrádali, ale pro klidnější pocit jistoty by se hodil ), a také nízká úroveň možnosti připojení k WI-FI. Personál. Pokud se dokážete usmát, máte u nich vyhráno. Vstřícný, ochotný, usměvavý.


Pláž a moře

Dostatek lehátek i slunečníků na pláži i u bazénu, přístup do moře přiměřeně pozvolný, moře čisté.


Okolí hotelu

Nezajímavé, fádní. Ale neuráží. Krásná udržovaná zahrada. Z jedné strany sousedí s hlučnějším hotelem s převážně ruskou klientelou, z druhé strany luxusní hotel s arabskou. Ale zahrada dostatečně velká, takže tolik neruší.


Celkový dojem

Nejlepší poměr cena versus poskytnutá služba 4 + 1/2 ****/*


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Všechny
  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno